Film

"Deadpool 2": śmiertelny wypadek na planie

Na planie filmu "Deadpool 2" doszło do śmiertelnego wypadku. Zginęła kaskaderka, której nazwiska jeszcze nie ujawniono. Policja wszczęła dochodzenie.
Do tragedii doszło w poniedziałek. - Potwierdzamy, że na planie filmu "Deadpool", w czasie realizacji numeru kaskaderskiego z motocyklem zginęła kaskaderka - w oficjalnym oświadczeniu poinformowała policja z Vancouver, gdzie trwają zdjęcia do superprodukcji.

Śmierć koleżanki dotknęła całą ekipę. - Dziś, w tragedii, straciliśmy członkinię naszego zespołu - powiedział Ryan Reynolds, który wciela się w tytułowego bohatera. - Jesteśmy załamani i zdruzgotani... chociaż nie da się tego porównać ze smutkiem i niewyobrażalnym bólem, które musza odczuwać jej rodzina i przyjaciele. W ich stronę kieruję swoje serce - razem ze wszystkimi, którzy ją znali.

- Jestem głęboko zasmucony stratą jednej z naszych kaskaderek - w swoim oświadczeniu powiedział reżyser David Leitch. - Żadne słowa nie mogą wyrazić tego, co czuję i co czuje reszta ekipy "Deadpool 2". Nasze myśli są z jej rodziną, przyjaciółmi, tymi, których kochała.

Rozpoczęło się dochodzenie, które ma wyjaśnić, jak doszło do tragedii. Własne śledztwo prowadzić będzie też Amerykańska Gildia Aktorów - Amerykańska Federacja Artystów Radiowych i Telewizyjnych (SAG-AFTRA).

W lokalnych mediach świadkowie twierdzą, że przed śmiertelnym wypadkiem kobieta czterokrotnie bezpiecznie wykonała swój numer. Za piątym razem coś poszło nie tak, straciła panowanie nad motocyklem i przez szybę wpadła do pobliskiego budynku.

Zdjęcia do filmu "Deadpool 2" rozpoczęły się pod koniec czerwca. Miejsce zdarzenia zostało zabezpieczone przez policję. Nie ma na razie informacji na temat tego, jak dalej będą toczyć się prace nad produkcją.

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 15 sierpnia 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca