Film

Kolejni aktorzy znów u M. Nighta Shyamalana

Spencer Treat Clark i Charlayne Woodard dołączyli do obsady nowego filmu M. Nighta Shyamalana, które będzie sequelem "Split" i "Niezniszczalnego".
Projekt nosi tytuł "Glass", a jego premiera została wyznaczona na 18 stycznia 2019 roku. Aktorzy wrócą do swych ról z "Niezniszczalnego". Spencer Treat Clark wcieli się w postać syna Davida Dunna granego przez Bruce'a Willisa, a Charlayne Woodard matkę Elijah Price'a, którego portretuje Samuel L. Jackson.

- Mój nowy film będzie sequelem "Niezniszczalnego" i "Split". Zawsze marzyłem o tym, żeby zderzyć te dwa filmy ze sobą w trzeciej produkcji - ujawnił niedawno M. Night Shyamalan.

Wcześniej udział potwierdzili Bruce Willis jako David Dunn, James McAvoy jako Kevin Wendell Crumb, Anya Taylor-Joy jako Casey Cooke, Samuel L. Jackson jako Elijah Price/pan Glass oraz Sarah Paulson.

Przypomnijmy, że "Split" opowiadał o Kevinie (w tej roli James McAvoy), który porywa trzy nastolatki. Wkrótce mężczyzna odkrywa, że dziewczyny pojmała jedna z jego 23 osobowości. Trailer można obejrzeć pod tym adresem. Obraz trzy tygodnie z rzędu znalazł się na szczycie amerykańskiego box office i zarobił już w USA blisko 100 milionów dolarów. Produkcja kosztowała 9 milionów dolarów.

"Niezniszczalny" gościł w kinach w 2000 roku. Bruce Willis grał w filmie mężczyznę ocalałego z katastrofy kolejowej. Bohater był przekonany, że posiada nadludzkie zdolności.

Spencer Treat Clark znany jest z seriali "Agenci T.A.R.C.Z.Y." i "Królestwo zwierzat", a Charlayne Woodard z produkcji "Terminator: Kroniki Sary Connor" oraz "Prawo i porzadek: sekcja specjalna".

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 22 września 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca