Film

David Sakurai pomoże Johnny emu Deppowi

David Sakurai dołączył do obsady drugiej części filmu "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć".
Przypomnijmy, iż film "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć" z 2016 roku ukazuje przygody pisarza Newta Scamandera (Eddie Redmayne) i tajnego stowarzyszenia czarodziejek i czarodziejów w Nowym Jorku. Akcja rozgrywa się 70 lat przed tym, jak Harry Potter czyta książkę Scamandera w szkole. Dzieło zarobiło ponad 800 milionów dolarów.

Akcja sequela przeniesie się z Nowego Jorku do Londynu i rozpocznie się w 1927 roku, kilka miesięcy po tym jak Scamander pomaga schwytać Grindelwalda. Jedak, zgodnie z obietnicą, Gellert Grindelwald ucieka i gromadzi coraz więcej sojuszników. Powstrzymać go może jedynie Albus Dumbledore.

Do roli Newta Scamandera wraca Eddie Redmayne, któremu partnerują ponownie Tina (Katherine Waterston), Queenie (Alison Sudol) i Jacob (Dan Fogler). W obsadzie znaleźli się również Claudia Kim, William Nadylam, Ingvar Sigurdsson, Ólafur Darri Ólafsson, Kevin Guthri, Ezra Miller, Zoë Kravitz i Callum Turner. Dorosłego Dumbledore'a sportretuje Jude Law. Johnny Depp natomiast zagra Grindelwalda.

Teraz do obsady dołączył David Sakurai ("Marvel's Iron Fist"), który wcieli się w Kralla, ambitnego pomocnika Grindelwalda.

David Yates wraca za kamerę sequela. J.K. Rowling znów pisze scenariusz. Druga część ma trafić do kin 16 listopada 2018 roku.

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 25 września 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca