Film

Cinemax zbiera obsadę serialu zainspirowanego Bruce em Lee

Poznaliśmy pierwszych członków serialu "Warrior", zainspirowanego pomysłem Bruce'a Lee.
"Warrior" opisywany jest jako dramat kryminalny o utalentowanym, ale zepsutym wojowniku. Mężczyzna popada w kryzys, który pod znakiem zapytania stawia jego wszystkie wcześniejsze działania, przede wszystkim chęć zemsty. Akcja rozgrywać będzie się w XIX wieku, a tłem będą tzw. Tong Wars, czyli spór między różnymi frakcjami Tong, czyli rodzaju organizacji zrzeszającej Chińczyków w Stanach Zjednoczonych.

Udział potwierdzili Andrew Koji, Olivia Cheng, Jason Tobin, Dianne Doan, Kieran Bew, Dean Jagger, Joanna Vanderham, Tom Weston-Jones, Hoon Lee, Joe Taslim, Langley Kirkwood, Christian McKay i Perry Yung.

Twórcą produkcji będzie Jonathan Tropper ("Banshee"), a producentami wykonawczymi Justin Lin (seria "Szybcy i wściekli") i Danielle Woodrow.

Zdjęcie rozpoczną się 22 października w Kapsztadzie.

Bruce Lee urodził się w San Francisco, ale gdy miał rok wraz z rodzicami wrócił do Hong Kongu. To tutaj zrealizował większość swoich filmów. Zmarł w 1973 roku, mając 32 lata. Jego najsłynniejsze obrazy to "Wejście smoka", "Wściekłe pięści" i "Droga smoka".

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 16 pazdziernika 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca