Film

"Blair Witch Project" z szansą na serial

Po fiasku kolejnego sequela kultowego "Blair Witch Project", pojawił się pomysł, by zrealizować serial na podstawie horroru z lat 90.
Eduardo Sanchez, jeden ze współtwórców oryginału, opowiedział, choć dość mgliście, o planach przeniesienia historii do telewizji.

- Dla nas to dość naturalna rzecz - wyjaśnia. - Zajęliby się tym oryginalni twórcy, zaprosilibyśmy ciekawych reżyserów, by nakręcili odcinki. Nie mogę wchodzić w szczegóły, ale antologia "Blair Witch Project" byłaby czymś interesującym. Im więcej o tym myślimy, tym bardziej wydaje nam się, że telewizja to idealne medium. Zobaczymy, co się wydarzy, ale myślę, że to będzie kolejna duża rzecz związana z wiedźmą Blair. Prawdopodobnie telewizja.

Przypomnijmy, iż pierwszy film "The Blair Witch Project" powstał w 1999 roku. Premierę poprzedziła głośna kampania reklamowa, która sugerowała, iż przedstawione materiały są prawdziwe. Kontynuacja została zrealizowana dwa lata później, ale nie dorównała oryginałowi - ani w opinii krytyków, ani widzów. Bardzo źle oceniono również pochodzący z 2016 roku obraz "Blair Witch" w reżyserii Adama Wingarda ("Gość", " V/H/S", serialu "Outcast: Opętanie").

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 31 pazdziernika 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca