Film

Harvey Weinstein szpieguje kobiety, które molestował

Harvey Weinstein zatrudnił szpiegów, by zbierali informacje na temat kobiet, które oskarżyły go o molestowanie.
Producent zatrudnił firmę Black Cube, w której pracują przede wszystkim byli oficerowie Mossadu i innych agencji wywiadowczych Izraela. Były szef The Weinstein Company współpracuje także z firmą Kroll, jedną z największych kompani wywiadowczych na świecie.

Jeden z pracowników Black Cube, podając się za aktywistę ruchów kobiecych, cztery razy spotkał się z Rose McGowan i nagrywał z nią rozmowy. Ten sam pracownik spotykał się też z dziennikarzami, by poznać personalia kobiet, które zeznawały w prasie przeciwko Weinsteinowi. Dodatkowo Weinstein zlecił dziennikarzom przeprowadzenie rozmów z oskarżającymi go kobietami.

Policja nowojorska prowadzi śledztwo przeciwko Harveyowi Weinsteinowi w związku z oskarżeniami o gwałt. Zarzuty takie wysunęła aktorka Paz de la Huerta.

Przypomnijmy, że magazyny "New York Times", a następnie "New Yorker" ujawniły, że Harvey Weinstein przez 30 lat molestował kobiety. Po tych sensacyjnych doniesieniach Weinstein został zwolniony ze swojej firmy The Weinstein Company, a także został wyrzucony z przyznającej Oscary, Akademii Filmowej. Nawet Bob Weinstein odwrócił się od brata, nazywając go "chorym i zepsutym".

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 7 listopada 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca