Film

Kenneth Branagh znów będzie Herculesem Poirot

Po "Morderstwie w Orient Expressie", studio 20th Century Fox zrealizuje ekranizację kolejnej powieści Agathy Christie - "Śmierć na Nilu". W roli głównej Herculesa Poirot, ponownie zobaczymy Kennetha Branagha.
Kenneth Branagh nie tylko znów wystąpi w filmie, ale i zajmie się reżyserią. Scenariusz, tak jak w przypadku "Morderstwa w Orient Expressie", pisze Michael Green.

Powieść "Śmierć na Nilu" ukazała się w 1937 roku.

- Poirot wyjeżdża odpocząć do Egiptu, ale od razu zawodową czujność budzą relacje między trojgiem współuczestników wycieczki - czytamy w opisie książki. - Linnet Ridgeway posiada wszystko: urodę, inteligencję, bogactwo... i męża, którego zwinęła sprzed nosa swojej przyjaciółce Jacqueline. Teraz Jacqueline nie opuszcza jej na krok, pojawiając się wszędzie tam, gdzie udaje się para w podróży poślubnej. Jej obecność zatruwa im każdą chwilę. Linnet z mężem próbują uwolnić się od jej krępującej obecności, w tajemnicy wsiadając na statek podróżujący po Nilu. Ale okazuje się, że Jacqueline już tam jest.

"Morderstwo w Orient Expressie" kosztowało 55 milionów dolarów i od światowej premiery, 10 listopada, już zarobiło 150 milionów dolarów.

W nowej odsłonie kryminału Kenneth Branagh gra Herkulesa Poirot, Johnny Depp - Edwarda Ratchetta, Michelle Pfeiffer - Caroline Hubbard, Daisy Ridley - Mary Debenham, Leslie Odom Jr. - doktora Arbuthnota, Manuel Garcia Rulfo - Biniamino Marqueza, Judi Dench - księżną Dragomiroff, Olivia Colmon - Hildegarde Schmidt, Penelope Cruz - Pilar Estravados, Sergei Polunin - hrabiego Andrenyja i Josh Gad - Hectora MacQueena.


źródło: megafon.pl
przysłano: 21 listopada 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca