Posłuchaj prezentu od Serja Tankiana

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia Serj Tankian przygotował dla fanów muzyczny prezent.
Choć nie tak dawno wokalista System of a Down twierdził, że ma dość śpiewania i woli skupić się na tworzeniu instrumentalnej muzyki filmowej, najwyraźniej natchniony duchem Świąt postanowił jeszcze coś zaśpiewać i podarować swym sympatykom.

Utwór, momentami nieco dziwny, nosi tytuł "Industrialized Overload". Nagranie zostało zamieszczone tej stronie. Hasło brzmi "holiday". Piosenka dostępna będzie do 31 grudnia.

Serj Tankian 17 listopada wydał ilustracyjną muzykę do dokumentu "Intent To Destroy" nominowanego do Oscara reżysera, Joe Berlingera. 8 grudnia ukazała się jego kolejna ścieżka muzyczna, tym razem do historycznego filmu fantasy, "Furious: The Legend Of Kolovrat".

System Of A Down to więcej niż zwykły rockowy zespół. Ormianie z Hollywood wplatają do ostrej muzyki ludowe inspiracje i walczą o sprawę swojego narodu. Zespół powstał w połowie lat 90. w Kalifornii. "Aerials", "Toxicity", "A.T.W.A.", "Chop Suey!", "B.Y.O.B." - to tylko kilka z największych hitów grupy. Za ostatni z nich zespół otrzymał nagrodę Grammy.

Grupa ma na koncie łącznie pięć albumów studyjnych. Debiutancki, zatytułowany po prostu System Of A Down, światło dziennie ujrzał w 1998 roku. Spotkał się z przychylnością fanów i krytyków - w Stanach pokrył się platyną, a w Kanadzie złotem. Następnie ukazały się "Toxicity" i "Steal This Album". Ostatnie propozycje grupy to "Mezmerize" i "Hypnotize" - obie z 2005 roku.

źródło: megafon.pl
przysłano: 30 grudnia 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość


lub tradycyjnie
login lub email
hasło