Film

"Stacja Berlin" po raz trzeci

Powstanie trzecia odsłona szpiegowskiego serialu "Stacja Berlin".
Zaledwie kilka dni po finale drugiego sezonu, stacja Epix poinformował, że powstanie ciąg dalszy. Na ekranie nowych odcinków należy spodziewać się pod koniec 2018 bądź na początku 2019 roku.

Nie wiadomo jeszcze, którzy członkowie obsady - wśród których znajdują się Richard Armitage, Michelle Forbes, Leland Orser, Ashley Judd, Richard Jenkins i Rhys Ifans - powrócą do swych ról. To samo dotyczy showrunnera, Brada Wintersa.

Głównym bohaterem pierwszego sezonu serialu, który w Polsce emituje HBO, jest Daniel Miller (Richard Armitage). Agent przyjeżdża do niemieckiej rezydentury CIA w Berlinie. Zostaje tam wysłany z tajną misją - musi ustalić, jak doszło do wycieku tajnych informacji, w których posiadaniu jest słynny demaskator o pseudonimie Thomas Shaw. Przewodnikiem Millera po mieście jest zaprawiony w szpiegowskich intrygach weteran, Hector DeJean (Rhys Ifans), który wprowadza go w brutalne realia pracy pod przykrywką, gdzie manipulacje, oszustwa, niebezpieczeństwo i moralne kompromisy są codziennością. Kiedy Daniel zaczyna orientować się w pogmatwanej sytuacji, wpada na trop spisku, który prowadzi go aż do Waszyngtonu. Zaczyna się również zastanawiać, czy jego życie będzie jeszcze takie samow


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 30 grudnia 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca