Film

Meryl Streep chce być zabawna z Tomem Hanksem

Po współpracy na planie obrazu "Czwarta władza", Meryl Streep ma ochotę na kolejny film z Tomem Hanksem.
Trzykrotna laureatka Oscara powiedziała aktorowi, że świetnie się z nim bawiła i ma ochotę na więcej. Gwiazda celuje tym razem w komedię.

- Bardzo chciałabym nakręcić z Tobą coś zabawnego - powiedziała w rozmowie z Hanksem. - Jesteś bardzo zabawny.

Przypomnijmy, że Tom Hanks zaczynał właśnie od komedii. W latach 80. zagrał w takich hitach jak "Plusk", "Wieczór kawalerski", "Skarbonka" czy "Duży". Rola w ostatnim z filmów przyniosła mu pierwszą nominację do Oscara. Meryl Streep komediowy talent zaprezentowała niedawno obrazie "Boska Florence".

Obraz "Czwarta władza" opowiada o jednym z najsłynniejszym śledztw w dziejach dziennikarstwa. Dwoje wydawców dziennika "The Washington Post" Katherine Graham (Meryl Streep) i Ben Bradlee (Tom Hanks) staje na czele bezpreceden­sowego starcia amerykańskiej prasy z władzami, walcząc o prawo do ujawnienia szokujących tajemnic, przez cztery dekady ukrywanych przez najwyższe władze USA.

Pierwsza prezentacja "Czwartej władzy" została entuzjastycznie odebrana. Kiedy film wyświetlono na przedpremierowym pokazie w Nowym Jorku, po napisach końcowych odbyła się owacją na stojąco widzów.

Do naszych kin obraz w reżyserii Stevena Spielberga trafi 16 lutego 2018 roku. Dzieło otrzymało dwie nominacje do Oscara - w kategoriach najlepszy film i najlepsza aktorka dla Meryl Streep.

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 31 stycznia 2018 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca