Film

Mireille Enos i Joel Kinnaman z serialową "Hanną"

Mireille Enos i Joel Kinnaman, a także Esme Creed-Miles dołączyli do obsady serialu "Hanna", który Amazon realizuje na podstawie filmu Joe Wrighta.
Bohaterką filmu jest nastolatka Hanna (Saoirse Ronan) wychowywana przez ojca, byłego agenta CIA (Eric Bana) na zawodową zabójczynię. Odcięta od cywilizacji, życie spędzą w mroźnej głuszy trenując, ucząc się języków i zdobywając teoretyczną, encyklopedyczną wiedzę. Pewnego dnia, rusza w wielki świat. Okazuje się, że jest celem współpracowniczki ojca (Cate Blanchett) i wynajętego zabójcy (Tom Hollander).

David Farr, który pracował przy obrazie z 2011 roku, napisze też scenariusz do serialu. Mireille Enos ("Blef") wcieli się w Marissę, bezwzględną agentkę wspinającą się po szczeblach kariery w CIA. Kobieta skrywa jednak pewien sekret, który ujawnić mogą Hanna i jej ojciec Eryk. Joel Kinnaman ("Zmodyfikowany węgiel") pojawi się jako bezkompromisowy żołnierz i najemnik, który przez 15 lat wychowuje i trenuje swą córkę w lasach w północnej Polsce. Esme Creed-Miles ("Dark River") pojawi się jako Hanna.

Producentami wykonawczymi serialu "Hanna" będą Marty Adelstein i Becky Clements.

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 8 lutego 2018 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca