Film

Prokuratura w Los Angeles bada sprawę Kevina Spaceya

Prokuratura Los Angeles bada sprawę oskarżenia o napaść seksualną przeciwko Kevinowi Spaceyowi.
5 kwietnia sprawa została przekazana do prokuratury przez policję w Los Angeles. Nie wiadomo kiedy zostanie podjęta decyzja przez prokuraturę. Prokurator Los Angeles na podstawie materiałów zebranych przez policję może umorzyć sprawę lub skierować ją do sądu.

Kevin Spacey został oskarżony o napastowanie seksualne przez kilku mężczyzn w Anglii i w Stanach Zjednoczonych. Od czasu oskarżenia Kevin Spacey całkowicie wycofał się z życia publicznego.

Przypomnijmy, że afera z Kevinem Spaceyem, zaczęła się, gdy Anthony Rapp ("Star Trek: Discovery") ujawnił, że ponad 30 lat temu, gdy miał zaledwie 14 lat Spacey robił mu niestosowne propozycje. Gwiazdor szybko zareagował, mówiąc, że jest przerażony tym, czego się dowiedział, ale że kompletnie nie pamięta spotkania z Anthonym Rappem sprzed lat. Za pośrednictwem Twittera serialowy Frank Underwood przeprosił młodszego kolegę po fachu i wyznał, że jest gejem.

Wkrótce jednak pojawiły się też inne oskarżenia, m.in. od współpracowników z planu "House of Cards" czy pracowników londyńskiego The Old Vic Theatre, którego Kevin Spacey był dyrektorem. Netflix zawiesił współpracę z aktorem podczas prac nad szóstym i jak się okazało ostatnim sezonem "House of Cards", a Sony Pictures postanowiło wyciąć go z filmu "Wszystkie pieniądze świata".

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 19 kwietnia 2018 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca