Film

Transmisja ze ślubu Harry ego i Meghan Markle w telewizji

19 maja na Zamku królewskim w Windsorze zbiorą się najpotężniejsi monarchowie świata i najwięksi celebryci, by uczestniczyć w ceremonii zaślubin księcia Harry'ego i Meghan Markle. Kanał E! Entertainment Television przygotował kanał aż 5 godzin relacji z tego wydarzenia.
Pięciogodzinną transmisję "E! na żywo z królewskiego ślubu" poprowadzi stała bywalczyni czerwonych dywanów Giuliana Rancic. Wśród gości relacji pojawi się stylista Brad Goreski, korespondentka E! News i ekspertka ds. rodziny królewskiej Melanie Bromley oraz prowadząca E! UK Sarah-Jane Crawford. Specjaliści E! przybliżą widzom szczegóły poznania, związku i zaręczyn młodej pary. Będą rozmawiać o tym, jak współcześni monarchowie oddziałują na popkulturę, modę i sprawy społeczne i czy życie Meghan zmieni się diametralnie, kiedy dołączy do rodziny królewskiej.

Dla widzów stacja przygotowała również podsumowanie w postaci programu "Królewski ślub okiem kamery E!" oraz "Pamiętniki księżnych: od Diany do Meghan".

Plan emisji prezentuje się następująco:
- wtorek, 15 maja o godz. 20.00 - "Pamiętniki księżnych: od Diany do Meghan"
- sobota, 19 maja 2018 o godz. 11:00 - transmisja ceremonii zaślubin "E! na żywo z królewskiego ślubu"
- niedziela, 20 maja o godz. 22.00 - program "Królewski ślub okiem kamery E!"

< iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/SaNGvjJZpqo" frameborder="0" allow="autoplay; encrypted-media" allowfullscreen >< /iframe >

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 9 maja 2018 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca