Film

Czterech scenarzystów "Nocnego recepcjonisty"

Namsi Khan i Francesca Gardiner dołączyli do zespołu twórców, którzy pracują nad scenariuszem drugiego sezonu serialu "Nocny recepcjonista" ("The Night Manager").
Produkcja powstała na podstawie powieści Johna le Carré. Główny bohater, Jonathan Pine (Tom Hiddleston), to pracownik luksusowego hotelu, a w przeszłości żołnierz oddziałów specjalnych. Mężczyzna zrekrutowany przez agentkę wywiadu Angelę Burr (Olivia Colman) godzi się na udział w tajnej operacji brytyjskich służb. Akcja jest wymierzona przeciwko bezwzględnemu handlarzowi bronią Richardowi Roperowi (Hugh Laurie). W serialu grają także Michael Nardone, Tom Hollander, Aure Atika i Elizabeth Debicki.

W tej chwili nad kontynuacją pracuje czterech scenarzystów. Charles Cumming i Matthew Orton oraz Namsi Khan i Francesca Gardiner. Czeka ich trudne zadanie ponieważ jeszcze nigdy nie zdarzyło się by John le Carré zgodził się na realizację projektu, który nie ma swojego pierwowzoru literackiego. Na szczęście producentami serialu są synowe pisarza Simon Cornwell i Stephen Cornwell więc zapewne znajdą argumenty by przekonać ojca.

Namsi Khan ma na koncie teksty do "Czarnego lustra" a Francesca Gardiner napisała scenariusz do serialu "The Man in the High Castle".

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 5 lipca 2018 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca