Film

Ellen DeGeneres namawia Kevina Harta na Oscary

Ostatecznie to Kevin Hart może być gospodarzem tegorocznych Oscarów.
Za pogodzenie Kevina Harta i Akademii Filmowej wzięła się Ellen DeGeneres wiec sprawa wygląda poważnie. Gospodyni programu "The Ellen DeGeneres Show" przeprowadziła długi wywiad z aktorem, w którym namawia go do poprowadzenia gali oscarowej. Amerykanka, która sama ma na koncie prowadzenie Oscraów dzwoniła do Akademii Filmowej i zapewniła Kevina Harta, że członkowie filmowej elity nadal chcą go na gospodarza. Z tego powodu ciągle nie wybrali nowego prowadzącego.

Kevin Hart zrezygnował z gali oscarowej po tym jak dostał od Akademii Filmowej ultimatum: albo przeprosi za homofobiczne wpisy albo nie będzie gospodarzem Oscarów. Aktor najpierw napisał, że nie przeprosi, zrezygnował z prowadzenia gali, po czym jednak przeprosił środowiska LGBT.

W 2011 roku Kevin Hart napisał: "Jeśli mój syn wróci do domu i zacznie bawić się domem dla lalek mojej córki, roztrzaskam go nad jego głową i powiem mu, że to jest gejoza."

91. ceremonia rozdania Oscarów odbędzie się w niedzielę 24 lutego 2019 w Dolby Theatre w Hollywood. Transmisję przeprowadzi 225 krajów.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 4 stycznia 2019 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca