Film

Philippe Tłokiński jest kurierem Władysława Pasikowskiego

W sieci zadebiutował zwiastun sensacyjno-szpiegowskiego filmu "Kurier", inspirowanego misją Jana Nowaka-Jeziorańskiego.
Ścigany przez wszystkie wrogie wywiady, legendarny Jan Nowak-Jeziorański to postać, której życie stało się inspiracją dla filmu sensacyjno-szpiegowskiego. W tej roli Philippe Tłokiński, znany chociażby z "Belfra" w reżyserii Łukasza Palkowskiego. Wśród międzynarodowej obsady filmu (m.in. Julie Engelbrecht) zobaczymy również Tomasza Schuchardta, Adama Woronowicza, Zbigniewa Zamachowskiego, Mirosława Bakę, Rafała Królikowskiego, Wojciecha Zielińskiego, Grzegorza Małeckiego, Jana Frycza czy Agnieszkę Suchorę. Nie zabraknie też wschodzących gwiazd nowego pokolenia. Oprócz odtwórcy głównej roli na ekranie zobaczymy również Patrycję Volny, która wystąpiła w pierwszym polskim serialu Netflixa "1983", czy najnowszym filmie Agnieszki Holland "Obywatel Jones".

Jego samotna misja miała zdecydować o losach Polski i II wojny światowej. Ścigany przez wszystkie wrogie wywiady, w środku nocy przerzucony z hotelu Savoy do Żabna, spotyka ludzi, którzy na zawsze zmieniają jego życie.

Nowy film Władysława Pasikowskiego, reżysera hitów "Jack Strong" i "Pitbull. Ostatni pies" to sensacyjna historia szpiegowska, inspirowana sekretną misją słynnego "Kuriera z Warszawy". Niezwykłe zdarzenia z życia Jana Nowaka-Jeziorańskiego to doskonały materiał na scenariusz, co podkreśla sam Pasikowski.

- Naszym celem jest opowiedzenie sensacyjnej, lecz opartej na życiu historii, której scenarzyści Jamesa Bonda pewnie by nie wymyślili - mówi Władysław Pasikowski, reżyser i scenarzysta "Kuriera". - Opowiedzenie jej przy tym w maksymalnie nowoczesny sposób, korzystając z osiągnięć nowej stylistyki filmów przygodowo-sensacyjnych.
Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 24 stycznia 2019 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca