Film

Taylor Schilling ma opętanego syna

W sieci pojawił się polski zwiastun thrillera "Prodigy. Opętany".
"Prodigy. Opętany" (w kinach od 15 lutego) to horror, w którym główną rolę gra Taylor Schilling, gwiazda przebojowego serialu Netflixa "Orange is the New Black", gdzie aktorka występuje jako więźniarka Piper Chapman. Tym razem zaproponowano jej wcielenie się w matkę chłopca, którego opętały tajemnicze moce.

Schilling właśnie wybierała się na urlop do Indii, gdy doręczono jej scenariusz filmu. - Natychmiast zdecydowałam, że w to wchodzę - wspominała. - Pomyślałam, że to będzie niezła zabawa. Połknęłam tekst w jakieś czterdzieści pięć minut. Był ekscytujący.

Producent Tripp Vinson ("Egzorcyzmy Emily Rose") dodawał, że scenariusz jest naprawdę zaskakujący i daje wielkie pole do popisu wykonawcom czołowych ról.

- Bardzo dobrze się stało, że udało się nam pozyskać Taylor. Potrzebowaliśmy kogoś, kto wzbudzi empatię widowni i sprawi, że podąży ona za bohaterką, która uda się w naprawdę dziwne miejsca. Każdy rodzic przeżywa lęk o zdrowie, także psychiczne, dziecka - mówo Tripp Vinson. - Czy na pewno z nim wszystko w porządku? Nawet jeśli dzieciak jest zupełnie zdrowy, ciągle odczuwa się ten niepokój. Jednym z naszych celów było wzbudzenie lęku u publiczności, a potem poprowadzenie naszej opowieści w niespodziewanym kierunku.

Sarah (Taylor Schilling) niepokoi się dziwnym zachowaniem swego ośmioletniego syna. Pozornie Miles (Jackson Robert Scott) nie różni się od innych chłopców w tym wieku, a jednak może stanowić poważne zagrożenie dla całej rodziny. Sarah podejrzewa, że za tą mroczną przemianą stoją nadprzyrodzone siły. Pragnąc za wszelką cenę chronić syna, postanawia rozwikłać zagadkę jego opętania. Okazuje się, że wyjaśnienie tkwi w przeszłości, a wyprawa w minione lata to rajd po świecie nieznającym granicy między wyobraźnią a rzeczywistością. Czego dowie się Sarah i czy uda jej się ocalić Milesa?

"Prodigy. Opętany" w kinach od 15 lutego!


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 31 stycznia 2019 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca