Film

Jeż Sonic wygląda jak Jeż Sonic

Jeden z fanów, dość utalentowany, przerobił zwiastun filmu "Jeż Sonic".
Gdy w sieci pojawił się zwiastun filmu "Jeż Sonic" fani wściekli się z powodu wyglądu jeża. Postać z kreskówki wyglądała bowiem zupełnie inaczej niż w kreskówce, bardziej przypominając niebieskiego człowieka z białym brzuszkiem, niż Jeża Sonica. Teraz do sieci trafiła przeróbka zwiastuna wykonana przez jednego z fanów. W bardzo umiejętny sposób umieścił on w trailerze postać Jeża Sonica zbliżoną do oryginału. Nowy zwiastun spotkał się tym razem z bardzo ciepłym przyjęciem fanów.

Po krytyce reżyser Jeff Fowler obiecał fanom zmiany w wyglądzie bohatera, a premiera została przesunięta na 2010 rok.

"Sonic the Hedgehog" to seria gier japońskiej firmy Sega, której bohaterem jest niebieski jeż poruszający się z ponaddźwiękową prędkością. W filmie zostanie wykorzystany zapewne wątek zdobywania Szmaragdów Chaosu. Sonic the Hedgehog pojawił się wcześniej w filmach "Ralph Demolka" a ostatnio w "Player One".

Ben Schwartz udziela głosu głównej postaci, Tika Sumpter gra najważniejszą postać kobiecą, a Jim Carrey wciela się w Doktora Eggmana zwanego też Doktorem Ivo Robotnikiem. Jego charakterystyczną cechą - poza tym, że jest zły - są długie brązowe wąsy. James Marsden pojawi się jako Tom Wachowski, policjant pomagający w walce z Eggmanem. Adam Pally także zagra policjanta. W filmie wystąpią ponadto Neal McDonough i Natasha Rothwell.

Obraz jest mieszanką animacji komputerowej i filmu aktorskiego. Za produkcję odpowiada Neal H. Moritz. Jeff Fowler zajmuje się reżyserią.
Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 30 maja 2019 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca