Film

Ken Loach powraca z "Nie ma nas w domu"

15 listopada do kin trafi nominowana do Złotej Palmy, chwytająca za serce opowieść o rodzinie, marzeniach i drodze do szczęścia, "Nie ma nas w domu".
"Nie ma nas w domu" to najnowszy film dwukrotnego zdobywcy Złotej Palmy, reżysera filmów "Ja, Daniel Blake" oraz "Wiatr buszujący w jęczmieniu", Kena Loacha. Po premierze w Cannes film został uznany przez krytyków za jedno z najlepszych dzieł brytyjskiego mistrza, zaś widzowie festiwalu w San Sebastian przyznali mu nagrodę publiczności.

"Nie ma nas w domu" to poruszająca i chwytająca za serce opowieść o rodzinie, marzeniach i drodze do szczęścia. Ricky i Abbie chcą dla siebie i swoich dzieci czegoś więcej. On jest w stanie poświęcić wszystko, żeby ich marzenie o własnym domu wreszcie się spełniło. Ma dosyć czekania, aż sprawy przyjmą lepszy obrót - stawia wszystko na jedną kartę i zaczyna pracę na własną rękę. Rzuca się w wir obowiązków, chcąc jak najszybciej osiągnąć swój cel. Ona, myśląc o przyszłości, nie chce stracić z oczu tego, co już mają: kochającej się rodziny i wzajemnego wsparcia. Wierzy, że goniąc za szczęściem, trzeba wiedzieć, kiedy się zatrzymać.

W filmie grają Debbie Honeywood, Rhys Stone, Katie Proctor oraz Kris Hitchen.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 16 pazdziernika 2019 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca