Film

Nieznane stworzenie na zdjęciach z "Wiedźmina"

W sieci pojawiły się dość tajemnicze zdjęcia z serialu "Wiedźmin".
W każdym razie jedno i wrzuconych do sieci zdjęć jest dość tajemnicze. Widać na nim bowiem ogromne szpony jakiegoś stwora.

Freya Allan wcieli się w Ciri, a Anya Chalotra zagra Yennefer. W produkcji zagrają też Jodhi May (królowa Calanthe), Björn Hlynur Haraldsson (król Eist) oraz Adam Levy (druid Myszowór). W roli głównej wystąpi Henry Cavill.

Producent Lauren Schmidt Hissrich zdradziła, że serial trafi na platformę Netflix w 2020 roku. Powstanie 8 odcinków. Zdjęcia były kręcone w dużej części na Wyspach Kanaryjskich, ale także na Zamku w Ogrodzieńcu.

Alik Sakharov wyreżyserował 4 odcinki, a Alex Garcia Lopez i Charlotte Brändström po dwa. Andrzej Sapkowski był konsultantem.

"Wiedźmin" doczekał się już serialowej ekranizacji. 13-odcinkową produkcję wyreżyserował Marek Brodzki. Jako efekt dodatkowych prac nad cyklem zrealizowano trwający ponad 2 godziny film. W roli głównej w obydwu dziełach wystąpił Michał Żebrowski. Dzieła nie spotkały się z przychylnością fanów książek.

Stworzona przez Sapkowskiego literacka postać pojawia się w zbiorach opowiadań "Ostatnie życzenie" i "Miecz przeznaczenia" oraz pięciotomowej "Sadze o wiedźminie".


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 24 pazdziernika 2019 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca