Film

Simon Pegg w "Mission: Impossible"

Simon Pegg potwierdził swój udział w siódmej i ósmej części filmu "Mission: Impossible".
Trudno było się spodziewać, że "Mission: Impossible" powstanie bez Simona Pegga, ale dopiero teraz aktor potwierdził swój udział. W wywiadzie poniżej aktor mówi o swoim zaangażowaniu w produkcję w okolicy 10 minuty.

Christopher McQuarrie wyreżyseruje dwa kolejne filmy "Mission: Impossible". Początkowo seria "Mission: Impossible" przechodziła z rąk do rąk. Filmy reżyserowali kolejno Brian De Palma, John Woo, J.J.Abrams oraz Brad Bird. Christopher McQuarrie zmienił tę tradycję, bo już ma na koncie "Mission: Impossible - Rogue Nation" oraz "Mission: Impossible - Fallout". Twórca podpisał umowę na dwa kolejne filmy z cyklu.

Tym razem przerwa pomiędzy filmami nie będzie tak długa jak ostatnio. Siódma produkcja trafi do kin 23 lipca 2021 roku, a ósma 5 sierpnia 2022 roku.

W obsadzie pojawią się ponownie Tom Cruise, Rebecca Ferguson, Ving Rhames i Simon Pegg oraz Hayley Atwell, Nicholas Hoult, Pom Klementieff i Shea Whigham.

Ostatni film z cyklu "Mission: Impossible - Fallout" zarobił na świecie 791 milionów dolarów przy budżecie 178 milionów.


źródło: megafon.pl
przysłano: 20 stycznia 2020 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca