Film

"Królestwo" za darmo na VOD

M2 Films udostępnia bezpłatnie "Królestwo", jeden z najciekawszych filmów przyrodniczy ostatnich lat.
"Królestwo", czyli zapierające dech w piersiach ujęcia zwierząt, fenomenalne obrazy przyrody i wspaniała Puszcza Białowieska - już w ten weekend bez opłat na VOD.pl.

M2 Films, zachęcając do pozostania w domach, w pierwszym dniu kalendarzowej wiosny udostępnia bezpłatnie "Królestwo", film twórców hitów dokumentalno-przyrodniczych "Mikrokosmos" i "Makrokosmos". Nie wychodząc z domu, w gronie całej rodziny, można przenieść się do samego środka puszczy, spacerować po lesie, podziwiać żubry, lisy, wilki, łosie i jelenie, a nawet więcej - oczami tych i innych zwierząt poznać historię natury i naszego kontynentu.

"Królestwo" to fenomenalny film przyrodniczy, który był najchętniej oglądanym dokumentem w polskich kinach w 2016 roku. Zdjęcia do filmu powstawały m.in. w Puszczy Białowieskiej, jednym zachowanym miejscu, które oddaje charakter lasu w postaci, jakiej istniał tysiące lat temu. Twórcy filmu zabierają widzów do serca pełnej tajemnic prapuszczy, aby opowiedzieć o przyrodzie, tej najdzikszej i nietkniętej jeszcze ludzką ręką. Lektorką polskiej wersji językowej jest Krystyna Czubówna.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 20 marca 2020 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca