Film

"Matrix 4" dopiero w 2022 roku

Ani w tym, ani w przyszłym roku nie doczekamy się w kinach kolejnego filmu z serii "Matrix". Premierę przesunięto na wiosnę 2022 roku.
Opóźnienie związane jest oczywiście z pandemią koronawirusa, przez którą na pewien wstrzymano prace nad produkcją science fiction. W efekcie wytwórnia Warner Bros. zdecydowała się przenieść premierę filmu "Matrix 4" z 2021 rok na kwiecień 2022 roku.

Do swoich ról wracają Keanu Reevesa oraz Carrie-Anne Moss. Jada Pinkett Smith sportretuje pilotkę ruchu oporu Niobe. Aktorka zagrała ją wcześniej w filmach "The Matrix Reloaded oraz "The Matrix Revolutions". W obrazie zagrają też Neil Patrick Harris, Toby Onwumere, Max Riemelt, Jonathan Groff, Jessica Henwick, Andrew Caldwell, Yahya Abdul-Matee oraz Priyanka Chopra.

- Lana Wachowski napisała piękny scenariusz i wspaniałą historię, która do mnie przemówiła - przekonywał niedawno w wywiadzie dla "Empire" Keanu Reeves. - To jedyny powód, dla którego się zgodziłem. Ponowna współpracą z Lana jest niesamowita. Było wspaniale i sądzę, że ten film niesie ze sobą ważne przesłanie, z którego coś możemy wynieść.

Lana Wachowski napisała scenariusz z pomocą Aleksandra Hemona i Davida Mitchella.

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 15 czerwca 2020 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca