Film

"Tak czy owak". Nowy hiszpański serial na HBO

W przyszłym miesiącu miłośnicy hiszpańscy seriali będą mogli cieszyć się nową produkcją, "Tak czy owak".
Bohaterkami "Tak czy owak" są Hache i Belén, stare znajome, które po latach spotykają się w najbardziej hipsterskiej części Madrytu - dzielnicy Malasa~na. Obie dziewczyny pochodzą z położonego na obrzeżach stolicy niewielkiego miasta Parla, przez co ich życie to nieustanne poszukiwanie sposobów na przetrwanie w tym całkowicie obcym dla nich świecie.

- "Tak czy owak" to historia, która nie tylko pokazuje niezniszczalną przyjaźń dwóch bohaterek, ale także pozwala obserwować zderzenie się dwóch zupełnie przeciwstawnych sobie światów - powiedziała Manueli Burló Moreno, autorka serialu. - Z jednej strony mamy tu do czynienia z autentycznością małego miasteczka znajdującego się na obrzeżach Madrytu - miasta Parla, z którego pochodzą bohaterki. Z drugiej natomiast snobizm najbardziej hipsterskiej dzielnicy Madrytu, Malasa~na, gdzie obie dziewczyny decydują się zamieszkać. Ten szok kulturowy staje się tu kluczem do nakreślenia szerokiego portretu naszej rzeczywistości i jednocześnie absurdu towarzyszącemu tej nowej erze, w której żyjemy.

W rolach głównych w serialu występują: Marta Martín ("Trzy metry nad niebem") jako Hache, Saida Benzal ("Letters to Paul Morrissey") jako Belén, Brays Efe ("Orígenes secretos") jako Oli, Javier Bódalo ("Duchy ze szkolnej ławki") jako Johnny, Itziar Castro ("Rec 3: Geneza") jako Choni oraz Fernando Albizu ("Gordos") jako Yoli. Autorką serialu jest Manueli Burló Moreno ("Babski weekend"), która odpowiadała zarówno za scenariusz jak i reżyserię.

Premiera hiszpańskiego serialu komediowego HBO Europe "Tak czy owak" ("Por H o Por B") odbędzie się w HBO GO 8 sierpnia. Tego dnia do serwisu dodane zostaną wszystkie odcinki produkcji. Premiera pierwszego odcinka na antenie HBO zaplanowana została natomiast na 10 sierpnia na godzinę 21:40. Serial liczy 10 epizodów.

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 21 lipca 2020 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca