Film

"Bajer z Bel-Air" jako dramat

Will Smith zajmie się nową wersją serialu "Bajer z Bel-Air". Tym razem nie będzie to jednak komediowa produkcja.
Pomysł na remake pojawił się po tym, jak stworzone przez filmowca z Kansas, Morgana Coopera, wideo przestawiające "Bajer z Bel-Air" jako współczesny dramat, stało się internetową sensacją. Po obejrzeniu fanowskiego trailera przygotowanego przez Coopera, Will Smith osobiście się z nim skontaktował. Teraz obydwaj pracują nad pełnym projektem, którym interesują się Netflix, Peacock i HBO Max.

Morgan Cooper będzie współscenarzystą i reżyserem serialu. Chris Collins ("Prawo ulicy", "Synowie anarchii") będzie showrunnerem i współscenarzystą. Will Smith został producentem wykonawczym.

"Bajer z Bel-Air" to sitcom NBC z lat 1990-1996. Powstało 148 odcinków podzielonych na 6 sezonów. Bohaterem był Will Smith, młody aktor i raper (grał go Will Smith), który z Filadelfii przenosi się do rodziny w Bel-Air w Kalifornii. Za cykl odpowiadał m.in. Quincy Jones.

Poniżej można obejrzeć piosenkę przewodnią oryginalnej komediowej produkcji z lat 90. i zwiastun dramatycznej wersji wymyślonej przez Morgana Coopera.

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 12 sierpnia 2020 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca