Film

Nowi bohaterowie "Listów do M. 4"

Wkrótce do kin trafi romantyczna komedia "Listy do M.4", czyli nowa odsłona serii, której pierwsze trzy części przyciągnęły do kin blisko 9 milionów widzów. W nadchodzącym filmie pojawią się dobrze znani, ale i zupełnie nowi bohaterowie.
Magdalena Boczarska wystąpi jako Dagmara, kobieta , która postawi "zawodowe" życie Mela (Tomasz Karolak) na głowie. Zasadnicza, zdecydowana, "sfokusowana na target" bizneswoman, przedstawicielka londyńskiej centrali w Agencji Mikołajów, przyjeżdża do Polski, by wprowadzić zupełnie nowe, korporacyjne zasady do świata wigilijnych tradycji. Po latach przygód Mela - trafiła kosa na kamień. I chociaż Dagmara ucieka od magii świąt w korpo-znieczulicę, a Wigilię zamierza spędzić sama w hotelowym pokoju, to los szykuje dla niej Gwiazdkę, którą zapamięta na długo.

Rafał Zawierucha zagra Stefana - programistę-pracoholika, który wychodzi z domu tylko, gdy kończą mu się zapasy mrożonej pizzy. Gdyby nie źle zaadresowana przesyłka świąteczna, zapewne nie wiedziałby nawet, że jest już Wigilia. Wyjaśnienie gwiazdkowej pomyłki sprawi, że te święta Stefan będzie zmuszony przeżyć nie w świecie wirtualnym, a rzeczywistym.

Cezary Pazura sportretuje Arka, mężczyznę z zagadkową przeszłością, który namiesza w relacji Agaty (Izabela Kuna) z Wojciechem (Wojciech Malajkat).

Święta to czas, gdy nawet osoby, które znamy, mogą nas zaskoczyć. To właśnie spotyka Filipa (Borys Szyc) podczas wigilijnego dyżuru z Moniką, w którą wcieli się Vanessa Aleksander. Młoda policjantka ma surowe podejście do zasad i charakter zgoła odmienny od roztrzepanej dziewczyny Filipa, Karoliny (Magdalena Różczka).Mimo krótkiego stażu na komendzie już wypracowała sobie opinię "twardej baby" i służbistki, z którą nie warto zadzierać.

W filmie pojawi się również szalenie utalentowany, acz nieustannie wpadający w kłopoty uliczny grajek Igor, którego zagra Michał Zieliński. Jeśli nie ściga go właśnie straż miejska, to robi to zafascynowana jego głosem prezenterka radiowa - Karolina (Magdalena Różczka). Pozornie beztroski chłopak ma bardzo skomplikowaną przeszłość.

Gdy zbliża się Wigilia, wszystko może się zdarzyć. Nieoczekiwane zauroczenie, przerwane zaręczyny czy nieplanowane spotkanie sprawią, że bohaterowie na nowo będą musieli zdefiniować, czym jest dla nich "miłość do bliźniego". Świat Mela, Szczepana, Kariny i Wojciecha znów stanie na głowie... Między Karolinę i Filipa wkroczy nowa kobieta, a o Rudolfa upomni się przeszłość. W tym czasie nawet nieśmiały introwertyk wyjdzie z domu, a zbuntowany pechowiec okaże się muzycznym diamentem. Święta to magia, wystarczy dać jej szansę.

W swoich rolach powracają Tomasz Karolak, Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Wojciech Malajkat, Magdalena Różczka, Borys Szyc, Iza Kuna i Danuta Stenka.

Reżyseria: Patrick Yoka ("Prawo Agaty", "Rodzinka.pl", "Powiedz TAK!")

Scenariusz: Marcin Baczyński ("Listy do M." 1-3, "Całe szczęście"), Mariusz Kuczewski ("Listy do M." 2-3, "Underdog", "Całe szczęście").


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 14 września 2020 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca