Film

STUDIO MUNKA ogłasza nabór do swoich programów!

Studio Munka działające przy Stowarzyszeniu Filmowców Polskich ogłasza nabory do programów „30 Minut”, „Młoda Animacja” i „Pierwszy Dokument”. Wkrótce Studio poinformuje również o naborze do programu „60 Minut”. Nabór do programów „30 Minut”, „Młoda Animacja” i „Pierwszy Dokument” trwa do 30 listopada 2020 roku.

 

 

–  Cieszę się bardzo, że w końcu możemy ogłosić nowe Programy dla Młodych Twórców na rok 2020. Program "30 Minut", w ramach którego zadebiutowało już ponad 120 reżyserek i reżyserów, obchodzi w tym roku swoje 15-lecie. Filmy Studia Munka SFP cenione są w Polsce i na świecie, wygrywają kolejne festiwale. Tylko od sierpnia, kiedy przywrócono organizację imprez kulturalnych, filmy Studia Munka SFP wygrały siedem polskich festiwali, w tym Against Gravity i Młodzi i Film - mówi Jerzy Kapuściński, dyrektor artystyczny Studia Munka. - Studio jest otwarte dla studentów i absolwentów szkół filmowych. Ale także studenci i absolwenci innych uczelni artystycznych często używają kamery jako narzędzia wypowiedzi artystycznej. Zapraszamy ich do udziału w naszych programach. Najważniejszy jest dobry pomysł i wizja artystyczna – mówi Jerzy Kapuściński.

 

Projekty do programów „30 Minut” i „Pierwszy Dokument” należy składać w trzech egzemplarzach, natomiast projekty filmów animowanych należy nadsyłać drogą mailową. Koproducentem filmów z Programu „30 Minut” jest TVN.

 

Regulaminy programów, formularze oraz wszystkie niezbędne informacje znajdują się na stronie internetowej studiomunka.pl w sekcji Zgłoś projekt.

 

Redakcja

Redakcja

26 z Internetu
7894 artykuły 1719 tekstów 70 komentarzy
Wywrota.pl to interdyscyplinarny serwis społecznościowy zajmujący się kulturą. Jest jednym z pierwszych portali kulturalnych w polskim Internecie – działa od 1998 roku. W tym czasie otrzymał wiele prestiżowych nagród, m.in.: Papierowy Ekran…


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 21 września 2020 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca