Film

John David Washington chce kolejnego "Teneta"

Zapytany o możliwość kontynuacji filmu "Tenet", John David Washington stwierdził: "Mam nadzieję, że zrobimy to jeszcze raz".
Obraz w reżyserii Christophera Nolana nie opuszcza kin na całym świecie - wszak to pierwsza wysokobudżetowa produkcja, która trafiła na duże ekrany po kilkumiesięcznym zastoju w branży filmowej. Nic dziwnego, że wszyscy wielbiciele X muzy życzą tej produkcji jak najlepiej i liczą na jej finansowy zysk.

W tej sytuacji magazyn "Esquire" pokusił się o spekulacje, czy jest szansa na sequel filmu "Tenet". O wyrażenie swojego zdania poproszony został odtwórca głównej roli w tej produkcji, John David Washington.

- Ja jestem na "tak"! Zrobimy to jeszcze raz, do zobaczenia za kilka lat - stwierdził amerykański aktor. - A tak naprawdę, nie wiem. Chris robi, co chce. Może ma coś, co rozwijał przez lata, co chce robić dalej. Może zainspirowało go coś innego. Nie wiem. Mam nadzieję, że zrobimy to jeszcze
raz. Mam nadzieję, że uda się nam coś odkryć więcej, bo uważam, że stworzyliśmy coś naprawdę wyjątkowego.

Przypomnijmy, że "Tenet" jest w kinach od 26 sierpnia. W obrazie zagrali także m.in. Robert Pattinson, Elizabeth Debicki, Michael Caine, Kenneth Branagh i Martin Donovan.

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 21 września 2020 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca