Film

Bill Nighy zagra u Akiry Kurosawy

Bill Nighy otrzymał główną rolę w dramacie "Living", będącym adaptacją filmu "Piętno śmierci" w reżyserii Akiry Kurosawy.
Akcja tej produkcji rozegra się w 1952 roku w Londynie. Williams jest weteranem służby cywilnej, który stał się jednym z trybików w biurokracji odbudowy powojennej Anglii. Gdy na jego biurku piętrzą się kolejne dokumenty, mężczyzna dowiaduje się, że ma śmiertelną chorobę. Zaczyna szukać sensu w swoim pozornie szarym, monotonnym życiu, zanim ono się zakończy.

W postać głównego bohatera wcieli się Bill Nighy, znany choćby z takich obrazów, jak "To właśnie miłość", "Wierny ogrodnik", "Radio na fali", "Czas na miłość" czy "Zwyczajna dziewczyna". Na ekranie towarzyszyć mu będzie m.in. Aimee Lou Wood ("Sex Education").

Reżyserem "Living" został Oliver Hermanus ("Piękno", "Moffie"). Scenariusz przygotuje Kazuo Ishiguro, autor adaptowanych do filmów powieści "Okruchy dnia" i "Nie opuszczaj mnie". Zdjęcia powinny ruszyć wiosną 2021 roku w Wielkiej Brytanii.

Przypomnijmy, że w dramacie "Piętno śmierci" z 1952 roku główną rolę otrzymał jeden z ulubionych aktorów Akiry Kurosawy - Takashi Shimura.

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
Hong Kong
Hong Kong 6 listopada 2023, 20:15
Padłem ofiarą oszustwa, ale kiedy zobaczyłem post o pożyczce, w jaki sposób kobieta z trójką dzieci dostała pożyczkę z oferty pożyczki Mr. Christ Harmony, byłem przerażony. Właśnie zatwierdzono moją pożyczkę 5 września 2023 r. i otrzymałem pożyczkę 06 września 2023 r. Jeśli jesteś w kryzysie finansowym, nie wahaj się skontaktować z tym prywatnym pożyczkodawcą, który udziela pożyczki z oprocentowaniem 2% na całym świecie . Uzyskaj legalną pożyczkę w ofercie pożyczki Mr. Christ i przestań marnować czas na fałszywych pożyczkodawców. Skontaktuj się teraz e-mailem: christharmonyloanfund@gmail.com
źródło: megafon.pl
przysłano: 16 pazdziernika 2020 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca