Film

Kino jest kobietą! Zwiastun i dyskusja wokół filmu Erotica 2022

 

Już wkrótce na platformie Netflix, z którym współpracujemy owocnie kolejny rok, zadebiutuje film Erotica 2022, stworzony przez znakomite reżyserki: Kasię Adamik, Olgę Chajdas, Annę Jadowską, Annę Kazejak i Jagodę Szelc; podstawą dla przygotowanych przez nich filmowych pereł były prace świetnych pisarek: Joanny Bator, Gai Grzegorzewskiej, Grażyny Plebanek, Olgi Tokarczuk i Ilony Witkowskiej.

 

Krótko: kino jest kobietą. Kobiety rządzą!

 

 

 

W rozmowie z Gosią Sadowską reżyserki zdradzają sporo szczegółów na temat Erotiki 20202, a my mamy wielką przyjemność zaprezentować Wam zarówno tę rozmowę, jak i zwiastun filmu:

 

Erotica 2022 - rozmowa z twórczyniami

 

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
Hong Kong
Hong Kong 6 listopada 2023, 20:15
Padłem ofiarą oszustwa, ale kiedy zobaczyłem post o pożyczce, w jaki sposób kobieta z trójką dzieci dostała pożyczkę z oferty pożyczki Mr. Christ Harmony, byłem przerażony. Właśnie zatwierdzono moją pożyczkę 5 września 2023 r. i otrzymałem pożyczkę 06 września 2023 r. Jeśli jesteś w kryzysie finansowym, nie wahaj się skontaktować z tym prywatnym pożyczkodawcą, który udziela pożyczki z oprocentowaniem 2% na całym świecie . Uzyskaj legalną pożyczkę w ofercie pożyczki Mr. Christ i przestań marnować czas na fałszywych pożyczkodawców. Skontaktuj się teraz e-mailem: christharmonyloanfund@gmail.com
przysłano: 15 listopada 2020 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca