Muzyka

Onar, Kajman i Młody M w klubie Geometria

17 lutego muzyczne święto w Nysie.

 W klubie Geometria wystąpią trzej artyści, którzy w 2011 roku wydali jedne z najlepszych płyt roku powracając i umacniając swoją pozycję na polskiej scenie.

 

Tego dnia pojawią się:


1. ONAR:  zagra koncert promujący jego najnowszy krążek Dorosłem do rapu, przy czym nie zabraknie takich klasyków jak Odwaga, Daj mi przeżyć, To mnie napędza, czy chyba najbardziej znany track rapera - Osobiście.

 

2. KAJMAN: kolejny składnik muzycznej mieszanki, która tego dnia zatrzęsie Nysą. Spodziewajcie się nie tylko tracków z ostatnio wydanego K2, ale także m.in fragmentu jednego z większych hitów polskiej sceny StoProcent Tour i tracków z Bluźniercy. Mało? W takim razie na samo zakończenie koncertu Michała, raper przygotował dla fanów niespodziankę - Płacz Spadających Liści z K2 w trzech zupełnie odmiennych od siebie aranżacjach, które porywają publikę.

 

3. MŁODY M - Ten wieczór to nie tylko starzy wyjadacze, ale też młodzi gniewni. Chociaż twórczość Młodego zasługuje już na to, by zaliczać go do raperów, którzy dali tej scenie bardzo wiele. Podczas jego koncertu usłyszycie głównie kawałki z Kroniki 2: Siła Charakteru, ale nie zabraknie również hitów z jego poprzedniego krążka, takich jak Logika Betonu, Chcemy Wygrać czy też Co Ci Imponuje.

 

Płyty Dorosłem do rapu, K2 oraz Kronika 2: Siła Charakteru, a także wiele innych kupić możesz na największym muzycznym sklepie internetowym w kraju www.preorder.pl

 

17.02.2012 NYSA
ONAR/KAJMAN/MŁODY M

Geometria Club
ul. Mazowiecka 1
START: 21
WEJŚCIE OD 16 LAT.
 

ZdjęciaDodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 24 maja 2011 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca