Muzyka

Koncert Hunter w Klubie Studio

26 października 2013 roku Klub Studio odwiedzi Hunter - jeden z najbardziej rozpoznawalnych zespołów polskiej sceny metalowej. Założona w 1985 roku w Szczytnie formacja zdobyła uznanie licznych fanów dzięki pięciu albumom studyjnym i setkom koncertów, zarówno klubowych, jak i podczas wielkich festiwali (w tym na tegorocznym Przystanku Woodstock czy Cieszanów Rock Festival). Hunter zadebiutował dziesięć lat po swoim powstaniu - w 1995 roku płytą Requiem. XXI wiek przyniósł kolejne świetne albumy: Medeis, T.E.L.I..., HellWood oraz najnowsze Królestwo. W październiku dyskografia kapeli wzbogaci się o kolejną pozycję – będzie to Imperium stanowiące swoistą kontynuację i dopełnienie Królestwa. Artyści przekonują, że nie należy się obawiać żadnej wtórności: nowy krążek zachwycać będzie rozbudowanymi kompozycjami i bezkompromisowymi tekstami. W Klubie Studio z pewnością będzie można usłyszeć nowe utwory, ale nie zabraknie również starych przebojów grupy. Co więcej, muzycy postanowili włączyć do swojej setlisty covery legend metalu, co jest owocem bardzo udanego projektu zrealizowanego na potrzeby tegorocznego Przystanku Woodstock.

 

O charyzmie muzyków formacji Hunter i energii ich twórczości nie trzeba przekonywać nikogo, kto już miał okazję się z nimi zetknąć. Jeżeli ktoś takiej okazji jeszcze nie miał, to będzie mógł nadrobić braki w krakowskim Klubie Studio – warto!

 

Ceny biletów:

ULGOWE: 30 PLN (przedsprzedaż) / 40 PLN (w dniu koncertu)

ZWYKŁE: 35 PLN (przedsprzedaż) / 45 PLN (w dniu koncertu)

 

Bilety są dostępne w punktach Ticketpro w całej Polsce oraz online na stronie www.ticketpro.pl.

Bilety kolekcjonerskie są dostępne w klubach STUDIO (ul. Budryka 4), GWAREK (ul. Reymonta 17) oraz FILUTEK (ul. Rostafińskiego 10).

Więcej informacji o koncercie na: www.klubstudio.pl

26 pazdziernika 2013, 20:00 Klub Studio, Kraków, ul. Budryka 4.

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 18 pazdziernika 2013 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca