Literatura

Konkurs: Magia w odcieniach zieleni

"Księga Sandry" Tamory Perce, pierwsza część cyklu "Krąg Magii", w księgarniach dopiero 23 marca a u nas już do wygrania! Stajecie przed okazją wejścia w posiadanie jednego z czterech egzemplarzy „Księgi Sandry”.

Tym razem macie niebywałą okazje wygrania bezspornej nowości wydawniczej w naszym kraju.

 

Już niebawem za oknem będziecie mogli dostrzec zmianę krajobrazu. Smętne szare otoczenie nabierze pełnych życia zielonych odcieni, czy to nie magia? Jeśli jeszcze jej nie dostrzegacie, macie na to cały miesiąc. Opiszcie ten niebywały jednak często przeoczany dowód na odrobinę magii w życiu każdego istnienia, które po ciężkiej zimie z łaknie powrotu cieplejszych i słonecznych dni.

 

Kilka słów o wymaganiach, prace mogą być nadsyłane w dwóch kategoriach: Proza i Poezja, na adres konkursy@wpmt.pl z tytułem maila "Konkurs MwOZ" i określeniem "Wiersz"/"Proza" oraz nickiem z serwisu wpmt.pl, np. Konkurs MwOZ-Wiersz-Stalówka . Każdy użytkownik może wysłać tylko jedną pracę przypisaną jednej kategorii. W konkursie "Magia w odcieniach zieleni", biorą udział wyłącznie zgłoszenia odpowiadające tematyce, o której wyżej. Więcej informacji znajdziecie w regulaminie - http://wpmt.pl/serwis/konkurs

 

Życzymy wszystkim powodzenia i weny! Myślę że tej nie zabraknie, w końcu wiosna już blisko.

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 28 września 2010 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca