Literatura

Spotkanie autorskie z Anną Ficner-Ogonowską

Jedna z najbardziej poczytnych autorek powieści kobiecych – Anna Ficner-Ogonowska – mówi, że nie może żyć bez pisania i miłości, czemu daje wyraz w swojej twórczości. Z okazji wydania książki Czas pokaże, pisarka spotka się z czytelnikami 12 grudnia we wrocławskim salonie Empik Renoma.

 

Najnowsza powieść Ficner-Ogonowskiej przypomina o tym, że zawsze jest czas na miłość, a w życiu wszystko ma swój sens. Na pierwszy rzut oka życie głównej bohaterki – Julki, jest poukładane i nie ma w nim miejsca na niespodzianki. Jednak wystarczy mocniejsze bicie serca, chwila namiętności i wszystko może się zmienić. W tej historii nic nie jest takie, jakim się wydaje. Prawdziwe uczucia wymagają wielkich poświęceń. Czy Julka znajdzie dość siły i odwagi, by zawalczyć o miłość? Tego autorka nie zdradzi na wrocławskim spotkaniu, ale na pewno zdradzi kilka tajemnic, które znają tylko najbardziej wnikliwe miłośniczki jej twórczości.

 

Anna Ficner-Ogonowska – autorka bestsellerów literatury kobiecej. Zdobyła grono wiernych czytelniczek, m.in. powieściami „Krok do szczęścia” i „Zgoda na szczęście”. Szczęście to słowo klucz, nie tylko w tytułach jej książek.

 

 

12 grudnia, godz. 12.00

Empik Renoma, Wrocław

ul. Świdnicka 40

 


przysłano: 9 grudnia 2015 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca