Literatura

KONKURS! Wygraj zbiór opowiadań Ziemiańskiego!

Andrzej Ziemiański – polski pisarz science fiction i fantasty. Zadebiutował na łamach „Sigmy” w 1979 roku. Największą popularność przyniósł mu cykl powieściowy Achaja. Za swoją twórczość wyróżniony został m.in. nagrodą im. Janusza A. Zjadla.

 

Zapach szkła to zbiór opowiadań Andrzeja Ziemiańskiego, który ukazał się 10 lutego 2016 roku nakładem Fabryki Słów. Siedem opowiadań, które łączą polskie realia i silnych bohaterów. Tekst dopełniają fantastyczne rysunki Pawła Zaręby.

 

Czego tu nie ma… Tajemnicze Efekty, nekromancja w poniemieckich bunkrach, inteligentne gepardy z kłami jadowymi i ogonem chimery, niekończące się wariacje życia po życiu i – zaskakująco udane i świeże – spojrzenie na zjawisko świadomego śnienia. A w tym

wszystkim żyją i hałasują twardzi faceci ze spluwami.

 

Mamy dla Was jeden egzemplarz Zapachu szkła!

 

Zadanie konkursowe brzmi:

 

Andrzej Ziemiański porusza w książce temat świadomego śnienia. Opisz, jakby wyglądał Twój wymarzony sen, gdybyś opanował tę sztukę. Co byś zrobił, gdybyś wiedział, że to sen i możesz sobie pozwolić na wszystko?

 

Konkurs trwa od 18.02 do 29.02. Wyniki konkursu tydzień po jego zakończeniu. Na wasze odpowiedzi czekamy pod adresem literatura@wywrota.pl

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 18 lutego 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca