Literatura

Erasmus - Ty też daj się unieść emocjom!

„Erasmus”, debiutancka powieść Anny Forestern, przedstawia perypetie polskiej studentki Anki podczas pobytu w Hiszpanii w ramach międzynarodowego programu wymiany studentów. Będąc daleko od domu, bohaterka rzuca się w wir intensywnego życia seksualno-imprezowego. W końcu doprowadzi ją to do bardzo trudnej sytuacji i konieczności podjęcia niełatwego wyboru…

 

Anna Forestern napisała tę książkę, ponieważ dużo się mówi o różnych wymianach studenckich, jednak ktoś, kto w nich nie uczestniczył nie wie, co naprawdę się na nich dzieje.

A dzieje się dużo…

 

Książka może być dobrym materiałem dla psychologów, seksuologów i socjologów badających zachowania młodych ludzi, którzy dostają dużo wolności, lecz nie zawsze są na tyle dorośli, by mądrze z niej korzystać.

 

Anna Forestern o swojej książce:

 

Napisałam ją, ponieważ dużo się mówi o różnych wymianach studenckich, jednak ktoś, kto w nich nie uczestniczy, nie wie, co dzieje się naprawdę. Myślę, że często zdarzały się podobne historie, perypetie, w innych miejscach Europy, do których młodzież jeździ na Erasmusa. W książce jest mowa o Brazylijczykach, będących na wymianie. Tutaj sprostowanie, że nie był to Erasmus, lecz inny program, ponieważ w wymianie erasmusowej bierze udział 28 krajów Unii Europejskiej, Islandia, Lichtenstein, Norwegia, Szwajcaria i Turcja. Tym dla tych, którzy jeszcze nie wybrali się na przygodę swojego życia zwaną przeze mnie Erasmusem, polecam serdecznie i komunikuję, że nie ma się czego bać. Wszystko jest dla ludzi!

Jowita Szpilka

Jowita Szpilka

46 Polska
150 artykułów 1 tekst 3 komentarze


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 14 lipca 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca