Literatura

Kto stoi za krwawą tajemnicą lasów Sussex? - intrygująca powieść Marty Merriday

Poznaj świat w którym rzeczywistość przeplata się z mroczną baśnią.
Świat Adlera – młodego zoologa i łowcę egzotycznych bestii.

 

 

W małym miasteczku na południu Anglii dochodzi do krwawych incydentów. Początkowo ofiarami tajemniczych napadów są lokalne zwierzęta, jednak z biegiem czasu ataki nasilają się, aż wreszcie w noc Halloween, podczas obłędnej imprezy w ruinach klasztoru, dochodzi do prawdziwej tragedii.

 

Policja uchyla się od rzucenia światła na sprawę, więc mieszkańcy osady sami zaczynają szukać winnych. Na zaproszenie jednego z nich, do miasteczka przybywa młody zoolog Adler, syn legendarnego szkockiego biologa i łowcy. Adler rozpoczyna prywatne śledztwo i stopniowo odkrywa mroczne sekrety okolicznych lasów. Historia szybko zmierza do zaskakującego i zgubnego końca.

 

Powieść została starannie wydana w twardej oprawie, dostępna jest również jako ebook oraz audiobook (czyta Leszek Filipowicz), których fragmenty możecie przeczytać oraz posłuchać poniżej.

 

https://www.youtube.com/watch?v=saxG1gDtp5A

 

Mistrzowsko stworzona atrakcyjna rzeczywistość, w której przyroda łączy się ze światem zbudowanym przez człowieka. Błyskotliwy humor przeplata się z mrocznymi opisami, znakomicie oddającymi napięcie towarzyszące wielu scenom w książce.

 

Inspiracje do powieści Marta Merriday zaczerpnęła z własnych podróży i doświadczeń z okresu, gdy mieszkała na Wyspach Brytyjskich. Więcej informacji o Autorce znajdziecie na stronie martamerriday.com lub na stronie Wydawnictwa Psychoskok.

 

 

Informacje o książce na stronie – http://www.pl.martamerriday.com/

 

 


przysłano: 11 grudnia 2018 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca