Literatura

„Swatanie dla początkujących” Maddie Dawson - zapowiedź Wydawnictwa NieZwykłe

6 marca do księgarń trafi nowa powieść poczytnej amerykańskiej pisarki. Jej książka w 2018 roku znalazła się na listach bestsellerów „Washinton Post” i przebojów Amazona.

 

Główna bohaterka Swatania dla początkujących, Marnie MacGraw, bierze ślub z  wymarzonym mężczyzną. Do pełni szczęścia wydaje się brakować tylko dzieci i uroczego domku. Kobieta wierzy, że wkrótce i te pragnienia się spełnią.

 

Niestety, małżeństwo trwa krótko i okazuje się koszmarem. Nowym szokiem jest informacja o spadku, jaki zapisała Marnie ciotka jej męża. Zawiedziona i rozczarowana kobieta ma nie tylko odziedziczyć dom, ale i kontynuować dziwaczną misję, która wcale nie jest jej w smak. Bo czy w dzisiejszych czasach można być ...swatką?

 

Jaką decyzję podejmie Marnie? I czy jej kolejna ważna decyzja okaże się następną klapą, czy przepustką do nowego, lepszego życia?

 

By znaleźć odpowiedzi na te pytania, trzeba sięgnąć po książkę, a warto to zrobić, gdyż – jak zapewnia wydawca – jej lektura daje do myślenia: „Marnie musi odebrać od życia kilka trudnych lekcji: że miłość trudno dostrzec, a czasami to właśnie ci, którzy ją odrzucają, potrzebują jej najbardziej”.

BEATA IGIELSKA 

 

 

Zdjęciaprzysłano: 12 lutego 2019 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca