Wywrota

Relaksacja w Formatach

 

 

Wrocławski Klub Formaty
zaprasza
 na niezwykły dzień poświęcony technikom relaksacji, na która składać się będą następujące sesje:

 

 

CHOREOTERAPIA - PRACA Z ODDECHEM - KĄPIEL W DŹWIĘKACH GONGÓW I MIS TYBETAŃSKICH.
 
"Relaksacja"

27 marca (sobota)
godz. 14.00 - 20.00
 wstęp: 20/25 zł

 

CHOREOTERAPIA - terapia tańcem, z elementami masażu, jogi, relaksacji, tańców w kręgu, pracy z mandalami. Terapia tańcem to m.in.: Zwiększenie samoświadomości oraz poprawa samooceny i relacji z otoczeniem, lepsze samopoczucie, zwiększenie akceptacji siebie i swojego ciała, odreagowanie stresu, tłumionych uczuć, napięcia, poprawienie i skoordynowanie sprawności fizycznej i ruchowej, rozpoznawanie i bezpieczne wyrażanie uczuć, swoboda, łatwość i naturalność w wyrażaniu się poprzez ruch, zabawę i taniec, tworzenie spójnej osobowości i integracji psychofizycznej.
 
PRACA Z ODDECHEM - technika głębokiej relaksacji. Na warsztatach nauczysz się metody głębokiej relaksacji, radzenia sobie ze stresem i problemami. Spróbujesz pracy w sesji oddechowej. Jest to metoda, która po zapoznaniu się z nią, poznaniu technik oddechowych może być stosowana samodzielnie w domu. Metoda ta ma wiele korzeni, jedne z nich sięgają 3 tys lat wstecz i są oparte na starych indiańskich technikach oddechowych. W latach siedemdziesiątych metodę ta przywrócił światu zachodniemum.in. Leonard Or.
 
KĄPIEL W DŹWIĘKACH GONGÓW I MIS TYBETAŃSKICH - Kąpiel w dźwiękach gongu i misach to niezwykła medytacja, która uspokaja, przenika, koi, przenosi w inny wymiar. Gongi i misy tybetańskie generują całe spektrum wibracji, które rezonują z komórkami całego ciała. Dźwięki te uruchamiają procesy samoleczenia organizmu przywracają spokój, harmonie i radość życia.
Rozpuszczają napięcia i blokady, które są nagromadzone w naszym ciele. Metoda szybka i skuteczna wprowadzająca w głęboki relaks.

UWAGA - liczba miejsce jest ograniczona ! Zapisy poprzez maila:wkf@wkformaty.pl; tel: +48 71 789 33 20 oraz bezpośrednio w siedzibie klubu.
 
Więcej informacji: www.wkformaty.pl

od: 27 marca 2010, 14:00
do: 27 marca 2010, 20:00 www.wkformaty.pl

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 12 marca 2010 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca