Lifestyle

W jakie papiery toaletowe warto inwestować? Na co patrzeć przy ich zakupie?

Papier toaletowy to podstawowe akcesorium higieniczne, które musi znajdować się w każdej firmie, w odpowiedniej ilości. Zamawiając go w większych ilościach, warto zwrócić uwagę na jakość wybranego rozwiązania, na jego rodzaj, a także na deklarowaną wydajność. Im będzie ona większa, tym zapas papieru posłuży nam dłużej, co przyczyni się do ograniczenia związanych z jego zakupem kosztów. W tym artykule podpowiemy, na co zwracać szczególną uwagę, zamawiając papiery toaletowe do firmy i w jakie rozwiązania warto inwestować!

 

Jakość papieru toaletowego. Od czego zależy i co mamy do wyboru?

Papier toaletowy powinien być dobrej jakości. Do biur i toalet przeznaczonych dla klientów zdecydowanie nie warto kupować najtańszego, dostępnego w sprzedaży rozwiązania, jakim jest papier toaletowy makulaturowy. Prezentuje się on znacznie gorzej od papieru białego, jest twardszy, a także wzbudza w większości użytkowników niekorzystne skojarzenia. Jeśli zależy nam na zrobieniu na klientach i pracownikach dobrego wrażenia, zainwestujmy w estetyczny, biały i miękki papier, który okaże się zdecydowanie najlepszym wyborem.

 

Zanim jednak zamówimy wybrane papiery toaletowe sprawdźmy, ile listków zawiera jedna rolka. Nie opłaca się bowiem wybierać luźno zwiniętych w rolce produktów, które będą bardzo szybko się zużywały i tym samym nie wystarczą nam na długo. Znaczenie ma także ilość warstw papieru – najlepszym wyborem, jeśli poszukujemy jakościowego papieru, są produkty 3-warstwowe, które nie rwą się tak łatwo, co ich cieńsze odpowiedniki, przez co są bardziej komfortowe w użytkowaniu.

 

Do biura i toalety dla klientów warto wybrać elegancki biały WC papier z tłoczeniami, którego obecność z pewnością pozytywnie wpłynie także na sam wizerunek przedsiębiorstwa. Jak bowiem powszechnie wiadomo, na to jak jesteśmy postrzegani na zewnątrz, składa się wiele, często niepozornych elementów. Jednym z nich z pewnością jest wystrój oraz wyposażenie firmowych toalet.

 

Papiery toaletowe w rolce czy w składce? Które są lepsze do biura?

Papier toaletowy powinien być zawsze dopasowany do rodzaju dozowników, jakie są zamontowane w toaletach. Najczęściej spotykane są te dostosowane do obsługi tradycyjnego papieru w rolce. Nie brakuje jednak także łazienek, w których zastosowano dozowniki na papier w listkach. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby je wymienić, jeśli dojdziemy do wniosku, że aktualne rozwiązanie nie spełnia naszych oczekiwań. Jeśli chodzi o wydajność i ekonomiczność użytkowania, zdecydowanie najlepszym wyborem są bowiem klasyczne [link]papiery toaletowe[/link] w rolce. Dlaczego?

 

Niższa wydajność papieru w składce wynika wprost ze sposobu jego użytkowania. Większość osób odruchowo sięga po więcej listków niż jeden i w ten sposób przyczynia się do szybszego zużywania się jego zapasu. Papier higieniczny w rolce jest więc rozwiązaniem bardziej ekonomicznym i wydajnym, co warto wziąć pod uwagę, stojąc przed zakupem nowego zapasu papieru do firmowej toalety.

 

Z drugiej jednak strony, papiery w składce posiadają bardziej uniwersalny charakter. Oprócz podstawowej funkcji, świetnie sprawdzają się bowiem także do osuszania rąk po umyciu lub zbierania rozlanych płynów, czego raczej nie zrobimy za pomocą klasycznego papieru w rolce.

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 7 grudnia 2023 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca