Literatura

Zdenerwowałem się

Ze względu na to, że do naszych zbiorów trafiają ostatnio bardzo dziwne teksty, o wątpliwym poziomie postanowiłem, że trzeba coś z tym zrobić. Nie chcę, żeby z Wywroty zrobiło się jakieś śmietnisko, jakiś skład gówna z którego czasami można wygrzebać jakąś perełkę, a pomału do czegoś takiego dążymy. Nie chcę nikogo obrażać, ale dział tekstowy Wywroty ma pomagać młodym pisarzom zaprezentować się w świecie, a nie umożliwić pierwszemu lepszemu kolesiowi na napisanie tekstu w stylu "co się martwisz, co się smucisz, ze wsi jesteś, na wieś wrócisz".

Pozwolicie, że przytoczę fragment maila od jednego z prawdziwych poetów: "co za pojebani ludzie, co za płytcy prości chłopi!!! Czytam sobie tą wywrotę i ci ludzie to takie biedne małe zwierzątka co to napiszą kurwa coś i już ok i poeci... ja się nie czuję poetą ale sie przynajmniej staram." No właśnie ludzie, jak chcecie coś wysłać, to chociaż się postarajcie. Apeluję o podwyższenie poziomu!

A tak, żeby nie było całkiem smutno, to powiem wam, że Wywrotka została odznaczona orderem 'dobra strona' przyznawanym przez prywatny serwis [chlip.pl:www.chlip.pl]. Jeszcze raz bardzo dziękujemy. Będziemy też na kompakcie najbliższego numeru Magazynu Internet, więc jeśli ktoś chce mieć Wywrotę na kompakcie, to niech koniecznie kupi.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 22 marca 2000


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca