Literatura

One Way Out Baby

No dobra....

W czasach dzikich niekontrolowanych ataków na idącą ślimaczym tempem na dno wywrote, postanowiłem napisać parę słów co do tekstów..

Gwoli jasności za dopuszczanie prozy ciągle ja jestem odpowiedzialny (saturn stwierdził, że nie ma na to siły), a do poezji wrócił SKC (Szluger zajęła się ciężkimi studiami).

Teraz tak, teksty przychodzą słabe.. o czym można przekonać się zaglądając do "tekstow odrzuconych", ale niektórzy autorzy jak julles, suicidalmaniac, Daffodil przywracają mi wiarę w to, że czasami w tekstach trafi się ciągle jakiś dobry tekst.

Staram się nie autoryzować za dużo tekstów danego autora na raz, także np. trudno będzie takim dwóm tekstom w jednym miesiącu dostać gwiazdkę, przetrzymam po prostu takie teksty trochę dłużej (to właśnie do pana sucidal`a teraz biję).

Jedynym wyznacznikiem, którego używam przy ocenaniu tekstu, to czy tekst jest ciekawy.. tak nie wiele, ale wystarcza to wielu słabym tekstom rozbić się o tą podstawową biarere. Czasami autoryzuje tak liche teksty jak "21:23 dialog" czy "Klatka" mai - ale takie teksty na wyrzucenie z czytelni po prostu nie zasługują i coś jednak interesującego w sobie zawierają...

Tekstów przychodzi ostatnio coraz mniej.. więc proszę liczyć się z tym, że nowe teksty na dniach się mogą nie pojawić.

Dla mnie jedyne wyjście w takim wypadku to zamknąć oczy i iść przed siebie :). Piszcie ciekawe teksty, bo... mi chociaż radość sprawicie, jak coś dobrego przyjdzie :)

No to tyle....


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 8 listopada 2001


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca