Literatura

Wydaj się w książce

 Wydawnictwo Astrum z okazji przyszłorocznych obchodów 20 lecia swego powstania (1990 - 2010), przygotowało dla swoich wiernych, a także nowych Czytelników szereg ciekawych inicjatyw promujących jego markę. Najważniejszą z nich jest MOŻLIWOŚCI WYDANIA W NASZEJ OFICYNIE WŁASNEJ, NAPISANEJ PRZEZ SIEBIE KSIĄŻKI!

Twórczość może być różnorodna:
od poezji, opowiadań, esejów, powieści, książek dla dzieci i dorosłych aż do prac popularnonaukowych i naukowych (magisterskich, doktoranckich, habilitacyjnych).

Wiek autorów nie ma znaczenia, ważne by poprzez swoją twórczość mieli coś do powiedzenia Czytelnikowi. Tak więc treść książki: jej wartość i jakość leżą po stronie Autora, natomiast wydawnictwo zapewnia przygotowanie książki redakcyjnie i edytorsko.

Akcja, którą zapoczątkowaliśmy w tym roku będzie trwała do końca 2010 roku. Nosi ona nazwę WYDAJ-SIĘ-W KSIĄŻCE.

Dla jej promocji, bezpośredniego kontaktu z czytelnikiem powstanie nie tylko całkiem nowa, nowoczesna Księgarnia Internetowa Wydawnictwa Astrum- www.wydawnictwo-astrum.pl, ale także całkiem nowy portal o nazwie www.wydaj-sie.pl dający możliwość dyskusji z Autorami i ocen książek- nie tylko naszych, ale i nadesłanych -na forach internetowych i czatach z innymi Czytelnikami.

Książki wydawane w serii WYDAJ SIĘ przed ich publikacją będą oceniane, kierowana do solidnego opracowana redakcyjnego i wydane z dużą starannością edytorską. Sprzedawane będą w sieci współpracujących z nami księgarń i punktów sprzedaży.

Jak już doświadczyliśmy- niektóre wartościowe książki są trudne w sprzedaży ze względu na temat, stąd proponujemy dla wybranych tytułów wsparcie finansowe.

Mogą je dotować osoby indywidualne, instytucje, inni beneficjenci,do których zwraca się Wydawnictwo lub bezpośrednio Autorzy. Najciekawsze pozycje - w tym ostatnio wydaną w prestiżowej u nas serii KREATYWNOŚĆ pracę doktorską o komunikowaniu - finansowaliśmy sami.

Autorzy, którzy dotują swoje prace są pełnymi właścicielami nie tylko praw do wydanych książek, ale też wydrukowanego nakładu, którego sprzedaż mogą nam zlecić lub sprzedawać tytuł sami.

Od sprzedanych egzemplarzy otrzymują prowizję wg ustalonej umową stawki, a niesprzedane w określonym czasie egzemplarze książek wracają do Autora.

SPEŁNIJ SWOJE MARZENIE ! WYDAJ-SIĘ ! ZAPRASZAMY! 


http://www.astrum.wroc.pl/wydajsie.php


Prezes Wydawnictwa Astrum - Lech Tkaczyk
Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 17 sierpnia 2009 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca