Literatura

Dyskusyjny Klub Książki Seniora

W ramach Strefy Wolnego Czytania rusza w Krakowie Dyskusyjny Klub Książki Seniora. Najnowsze tytuły, ciekawi rozmówcy i gorąca dyskusja. Tam trzeba być. Zapraszamy na spotkanie organizacyjne już w najbliższą sobotę 17 września o godzinie 12.00 w Gazeta Cafe przy ul. Brackiej 14.


Czytanie książek to jedna z największych przyjemności - niektóre z nich są wciągające, interesujące, zabawne, a jeszcze inne irytują albo odstraszają. Czasem zdajemy sobie z tego sprawę dopiero, kiedy porozmawiamy z kimś o danej książce. Czasem po takiej rozmowie patrzymy na książkę w zupełnie inny sposób, bo ilu czytelników, tyle wrażeń i opinii o książce. Czasem największa przyjemność płynie z rozmowy z ludźmi, którzy czytają te same książki.

 

Dyskusyjny Klub Książki to szansa na spotkanie takich osób. Wszystkich zainteresowanych, którzy lubią czytać i rozmawiać o książkach, zapraszamy na spotkanie organizacyjne.

 

Przedstawimy szerzej naszą ideę, miejsca, w których będą odbywały się cykliczne spotkania Klubu i porozmawiamy o liście książek. Każdy może dołączyć do DKK - wstęp jest bezpłatny, wystarczy tylko trochę czasu i chęci.

Strefa Wolnego Czytania zajmuje się propagowaniem książki w życiu codziennym. Dyskusyjny Klub Książki Seniora jest jedną z akcji realizowanej w ramach tegorocznej edycji Strefy. Strefa Wolnego Czytania organizowana jest przez Fundację Sztuki Nowej ZNACZY SIĘ, Gazetę Wyborczą, Krakowskie Biuro Festiwalowe oraz Instytut Książki. Tegoroczna odsłona Strefy finansowana jest w ramach Funduszu Inicjatyw Społecznych FIO.

 

Więcej informacji na stronie www.strefawolnegoczytania.pl oraz na Facebooku.

Spotkanie organizacyjne odbędzie się w sobotę 17 września o godz. 12.00 w Gazeta Cafe przy ul. Brackiej 14.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 24 lutego 2011 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca