Literatura

Gra miejska ,,Dewizy śmierci" podczas MFK Wrocław 2012

 

Jedną z atrakcji Międzynarodowego Festiwalu Kryminału Wrocław 2012 będzie gra miejska "Dewizy śmierci" - wyjątkowa opowieść kryminalna, rozgrywająca się w czasach PRL-u, zorganizowana przez Fabrykę Tajemnic i Stowarzyszenie Wielosfer. Zapraszamy do udziału!

 

Kilka słów o grze: Dewizy, kobieta i śmierć.

 

W południe znaleziono ciało młodej kobiety, na jej ustach zastygł ostatni uśmiech, w ręku ściskała nielegalne dewizy. Milicja otoczyła miejsce zdarzenia szczelnym kordonem. Tylko Ty możesz rozwiązać zagadkę tajemniczego mordu, ale musisz się spieszyć, bo morderca dopiero się rozkręca.

Są lata osiemdziesiąte XX wieku i pod osłoną skorumpowanej milicji we Wrocławiu egzystuje mroczny świat drobnych cingciarzy i wielkich mafiozów.

W „Dewizach Śmierci”, fabularyzowanej grze miejskiej, wcielisz się w jedną z intrygujących postaci, będziesz zdobywał kartki i handlował nimi, żeby zdobyć bezcenne informacje. W grze spotkasz typy spod ciemnej gwiazdy i prawdziwe aniołki, zanurzysz się w miasto tętniące podskórnym życiem. Od Ciebie będzie zależało czy morderca umknie sprawiedliwości, czy też zostanie schwytany.

Fabryka Tajemnic i Stowarzyszenie Wielosfer zapraszają na wyjątkową opowieść kryminalną, rozgrywającą się w czasach PRL-u, która będzie jedną z atrakcji Międzynarodowego Festiwalu Kryminału Wrocław 2012.

Start 21 października o godz. 12.00 przy ulicy Włodkowica 21.
Zapisy indywidualne lub w drużynach: www.fabrykatajemnic.pl/dewizy-smierci/zapisy


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 8 pazdziernika 2012 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca