Literatura

Książka dla dzieciaka- tak łatwo być dobrym!

 

Z okazji Dnia Dziecka Księgarnia Internetowa Gandalf we współpracy ze Stowarzyszeniem SOS Wioski Dziecięce zaprasza wszystkich Ludzi Dobrej Woli, by podarowali Dzieciakom małą książkę, sprawiając wielką radość.

 

 

Zasady akcji są bardzo proste: w dniach 19.05-8.06.2014 wystarczy dokonać zakupu jednej bądź kilku książek z dedykowanej listy na www.gandalf.com.pl. Za pośrednictwem Księgarni Internetowej Gandalf zostaną one przekazane Dzieciom ze Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce.

 

Książki można kupić zupełnie niezależnie (nie kupując innych pozycji) albo dokładając je w Koszyku do zamawianych dla siebie tytułów. Wszystkie kupione w ramach akcji książki zostaną zebrane i po jej zakończeniu przekazane Dzieciom.

 

Księgarnia Gandalf cały zysk ze sprzedaży książeczek dedykowanych akcji przekaże na działalność statutową Wiosek Dziecięcych.

 

Na liście dedykowanych akcji książek znalazły się pozycje, z których ucieszą się dzieci i młodzież w różnym wieku. ”Pod opieką Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce w Polsce jest ponad 1400 dzieci to maluchy porzucone i osierocone. Rolą Rodziców SOS jest przywrócenie im dzieciństwa i odbudowanie zaufania do świata. Starają się też ze wszystkich sił zaszczepić im miłość do książek, dlatego akcja <<Książka dla Dzieciaka>> to dla rodziców ogromna pomoc, a dla dzieci duża frajda.” – mówi Anna Choszcz-Sendrowska ze Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce w Polsce.

 

„Szukaliśmy sposobu na to, by wspólnie z naszymi Klientami, z okazji Dnia Dziecka, wnieść odrobinę radości do życia dzieci ze Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce”- mówi Anetta Wilczyńska, prezes Księgarni Internetowej Gandalf- „Stąd pomysł na akcję, z jednej strony aktywizującą Klientów, którzy w prosty sposób chcą zrobić dobry uczynek, z drugiej strony pozwalającej nam, drużynie Gandalfa, wywołać uśmiech na twarzy dzieci”

 

„Akcja została zaplanowana na wzór podobnych, które często mają miejsce w detalu tradycyjnym, do tej pory nie zostały jednak rozpowszechnione w handlu elektronicznym”- dodaje Anetta Wilczyńska.

 

Patronat medialny nad akcją objęły Radio Bajka i Łódzka Gazeta Wyborcza.

Wszystkie szczegóły i regulamin dostępne są na stronie www.gandalf.com.pl.

 

 

 


 

O Księgarni Internetowej Gandalf:

 

Księgarnia Internetowa Gandalf (Gandalf.com.pl) powstała w marcu 2004 roku w Łodzi (od 2011 r. wchodzi w skład Grupy Empik Media & Fashion, notowanej na GPW w Warszawie). W jej ofercie znajduje się ponad 200 tysięcy produktów: książki, filmy, e-booki, książki audio, filmy, muzyka, puzzle i gry. Księgarnia jest liderem w sprzedaży podręczników przez Internet, a także zdobywcą wielu nagród i wyróżnień, w tym czterokrotnie pierwszego miejsca w rankingu sklepów internetowych Gazety Wyborczej, tytułu Gazeli Biznesu (2010 r., 2012r.) oraz tytułu najbardziej przyjaznego sklepu internetowego 2013r. wg. Money.pl.

 

O Stowarzyszeniu:

 

Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce w Polsce to organizacja dobroczynna, która działa na rzecz umacniania rodzin zagrożonych rozpadem oraz opiekuje się opuszczonymi i osieroconymi dziećmi. Wykorzystując międzynarodowe doświadczenie, z powodzeniem realizuje swoją misję w Polsce już od 30 lat.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 20 maja 2014 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca