Literatura

Slam Polityczno-Amoryczny w Teatrze Warsawy POLI-AMORI 2

Kiedy: 31.03.2016 czwartek
Start: 20:00
Gdzie: Teatr Warsawy Rynek Nowego Miasta 5/7 Warszawa
Za ile: 5 zł (slamerzy za free)

 

W tym miesiącu slamowi będzie przyświecać internetowe motto „w sercu mieć dobro, a w głowie trochę dzikiego porno”. Uznaliśmy, że ten cytat doskonale odzwierciedla nastroje internetowe ostatnich kilku tygodni. Jest również prostą receptą-odskocznią od tego, czym bombardują nas z telewizorów.

 

Jeśli wciąż nie dostałeś 500 złotych na drugie dziecko, to zapraszamy na slam. Dostaniesz 5 stów za wygraną. Druga nagroda to suma pięciozłotówek zebranych od widzów za wejście. Im więcej widzów, tym większa wygrana. Zapraszajcie znajomych.

 

W tym miesiącu nowością jest nagroda Dyrektora Teatru. Nagrodą będzie podwójne zaproszenie na dowolny spektakl z repertuaru Teatru Warsawy. Ocenia Pani Dyrektor – ładnie się ubierzcie i szukajcie rymów do słowa TEATR:)

 

Uczestników zapraszamy do wcześniejszych zapisów za pośrednictwem FB. Można zapisywać się rówież tuż przed slamem – opcja tylko dla spóźnionych, ponieważ liczba występujących jest ograniczona.

 

Do wzięcia udziału zapraszamy wszystkich, których twórczość związana jest z poezją. Występy standupowe dopuszczamy tylko w formie poetyckiej. Raper też poeta.

Wszystkim, którzy nie byli jeszcze na slamie, a czują nieokiełzaną potrzebę zmiany tego sanu rzeczy – polecamy stronę slam.art.pl – tam poznacie tajniki slamu.

 

Napoje bardziej i mniej wyskokowe – dostępne na miejscu. Mamy też pomieszczenie dla zmarzniętych palaczy.

 

Jeśli zechcecie – po slamie zapraszamy do naszego stołu. W klimatycznym oświetleniu foyer cienie ludzi i butelek będą mogły porozmawiać o twórczości, poezji, teatrze i abstrakcyjnych skojarzeniach chwili.

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 14 marca 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca