Literatura

Targi Książki w Empiku - co na nas będzie czekać w salonach?

Targi Książki w Empiku odbędą się w maju już po raz piąty. Impreza nie ma jednak pięcioletniej tradycji – targi odbywają się dwa razy do roku. Jak zwykle, tak i tym razem, zaplanowano szereg atrakcji w salonach stacjonarnych i online.

Targi Książki 2022 ponownie w Empiku!

Wirtualne targi książki w Empiku to stosunkowo nowa, ale mocno zakorzeniona na rynku czytelniczym tradycja. W tym roku będzie połączona z szeregiem imprez odbywających się w salonach stacjonarnych. Tym samym czytelnicy i goście targów będą mogli sami zadecydować, która forma im bardziej odpowiada. Będą mogli też połączyć je obie, by jeszcze pełniej skorzystać z bogatej oferty targów.

Targi Książki w Empiku to tysiące pozycji w obniżonych cenach, setki nowości i nie tylko. To coś więcej niż wielka wyprzedaż na platformie wirtualnej. Marka Empik nowatorską formułą targów mocno zbliża do siebie autorów i czytelników. Dość powiedzieć, że w czasie poprzednich edycji online targi odwiedziło aż 4 miliony czytelników.

Wydarzenia online i stacjonarne

Tegoroczne Targi Książki 2022 organizowane przez markę Empik to ponad 60 wydarzeń online, które będą transmitowane na Facebooku, Instagramie i platformie ClickMeeting. Internauci, którzy zalogują się poprzez Facebook, będą mogli skorzystać z tłumaczenia na język migowy.

Czego można się spodziewać? Przede wszystkim transmisji rozmów z popularnymi pisarzami z polski i zagranicy, ale nie tylko. Poprzez dedykowany chat uczestnicy wydarzeń będą mogli zadawać pytania zaproszonym gościom. Będzie też możliwość otrzymania książki z autografem.

W stacjonarnych salonach Empik będzie podobnie, z tą różnicą, że tu zaprezentują się przede wszystkim polscy autorzy. Co dokładnie trzyma w zanadrzu Empik i z kim będzie można spotkać się oko w oko, jeszcze nie wiadomo. Na razie to niespodzianka, ale można przypuszczać, że już niebawem tajemnica zostanie odkryta.

Targi Książki Warszawa w Empiku – impreza adresowana do dużych i małych

Wirtualne targi książki w Empiku zostały tak zaplanowane, by każdy z gości znalazł dla siebie coś ciekawego. Wydarzenia zostały podzielone na cztery grupy, zwane scenami:

  • Przecinek i kropka – atrakcje skierowane do dzieci i młodzieży,
  • Apostrof – wydarzenia zaplanowane dla miłośników literatury piękniej i reportażu,
  • Forum – rzecz dla fachowców, cykl wydarzeń i webinarów dla wydawców,
  • Zrozumieć świat – coś dla fanów literatury faktów opisującej dzieje współczesnego świata i wszystko, co go dotyczy.

Targi Książki w Empiku – czy warto?

Na pewno warto i to pod wieloma względami. Wydarzenia online i stacjonarne niewątpliwie przyciągną rzesze fanów poszczególnych pisarzy. Imprezie będą towarzyszyły też specjalne promocje. Ceny książek mogą spaść nawet o 50%! To dobry moment na uzupełnienie domowej biblioteczki o brakujące pozycje lub zakup książek nawet zupełnie nieznanych autorów. Warto też pomyśleć o najmłodszych, wszak zbliża się Dzień Dziecka. Nie ma lepszego prezentu dla najmłodszych niż książka.

Kiedy będą się odbywały Targi Książki w Empiku?

Targi książki online organizowane przez Empik to impreza, która trwa dłużej niż kilka dni, tak dokładnie całe dwa tygodnie! W tym roku rozpocznie się 18, a zakończy 31 maja.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
AKO
AKO 14 lipca 2023, 13:09
A CZY BEDZIE MOZNA NABYC ZAGINIONE KSIAZKI NP JAK NIESPOTYKANIE SPOKOJNY CZLOWIEK HASLO SREBRNE OBRACZKI PTAKI ZAWSZE WRACAJA DO SWYCH GNIAZD CORKA CZASU ITD ITP ???
przysłano: 20 maja 2022 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca