Muzyka

Pih nagrywa kolejny numer na „Dowód Rzeczowy Nr 2”

Z radością chcielibyśmy poinformować o kolejnych znaczącychpostępach w nagrywaniu „Dowodu Rzeczowego Nr 2”. Po upływie blisko roku od rozpoczęcia prac nad warstwą liryczną Pih dosłownie nie wychodzi ze studia, w którym finalizuje swój nadchodzący projekt i nadaje mu ostatecznych kształtów!


Wczoraj w godzinach wieczornych raper zarejestrował kolejny, czwarty już numer pt. „Seks W Wielkim Mieście”. Przypominamy, że do tej pory ujawniliśmy tytuły trzech wcześniejszych kawałków nagranych przez reprezentanta Step Records w przeciągu kilku ostatnich dni, które na pewno znajdą się na trackliscie Jego nadchodzącej płyty. Należą do nich: „To Coś Więcej Niż Rap”, „Zna To Każdy Dobry Chłopaczyna z Bloków” oraz „O 1 Drink Za Dużo (ToTenCham Obskur)”. W związku z tym ostatnim Pih przygotował dla Was limitowaną serię t-shirtów (wzór na zdjęciu) dostępnych na www.pihszou.pl!

 

Wszystkich zainteresowanych przebiegiem spraw na bieżąco zapraszamy na oficjalny profil Piha na facebooku, gdzie też macie możliwość śledzenia informacji z pierwszej ręki oraz żywego uczestnictwa w całym procesie twórczym poprzedzającym wydanie piątej solowej płyty białostockiego rapera! Jednocześnie informujemy, że wszystkie poprzednie wydawnictwa artysty cały czas możecie zamawiać po bardzo okazyjnych cenach na www.preorder.pl.

Niebawem udostępnimy Wam pierwsze relacje ze studia, listę gości i producentów, pierwszy singiel oraz klip. Czas zmienić grę, „Dowód Rzeczowy Nr 2” nadchodzi!


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 1 stycznia 2011 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca