Muzyka

Adre'N'Alin // Koncert w Warszawie

 

Świętując fizyczne wydanie przez Requiem Records krążka "Surface Tensions", Adre’n’Alin zaprasza na koncert, na który sami ich zaprosiliście. Poprzez platformę Eventudu.pl i siłę crowdfundingu możemy uczestniczyć w tym wydarzeniu razem.

 

Cafe Kulturalna
16 grudnia, Plac Defilad 1, PKiN, Warszawa

 

Znany z niebanalnego łączenia elektroniki i brzmień klasycznych, nowym albumem zabiera nas w poetycką podróż przez kosmiczne stany świadomości, eklektyczne mariaże i mroczne zakamarki wyobraźni. "Surface Tensions" to 12 utworów, z których każdy stanowi odrębny, osobisty rozdział składający się - w efekcie - na spójną muzyczną opowieść. Na scenie, to wylot w kosmos i głębokie zanurzenie jednocześnie, na które warto się załapać.


Adre'N'Alin, to Igor Szulc, człowiek z fortepianem, który między klawisze wplata dodatkowo mniej lub bardziej dyskretne nuty elektronicznej dekadencji.
Adre'n'Alin to klasyka vs. elektronika, kosmos vs. atom, adrenalina vs. spokój, brud vs. pełen szlif. Męski Adre spotyka kobiecą Alin. Łączą się. 

Adre'n'Alin ma na swoim koncie występy w najlepszych salach koncertowych obok m.in. Royksopp, Modeselektor, Nicolas Jarr, Bonobo, oraz na festiwalach Heineken Open’er, Before Tauron Nowa Muzyka, Audioriver, czy Off Plus Camera.

"Zespół zaskoczył mnie bardzo oryginalnym klimatem - pięknymi songami, fascynującym liderem-pianistą-wokalistą – oraz niecodziennym składem: trio keyboard-skrzypce-trąbka to nie jest często widywana koncepcja.(...)Otóż nade wszystko A’N’A uwiedli mnie pięknymi, stylowymi i oryginalnymi kompozycjami własnymi. Melodie te plus oryginalna gra pianisty na tle naszego rodzimego barachła kazały mi uszy przecierać ze zdumienia. Poprzednio takie zaskoczenie przeżyłem, kiedy pierwszy raz usłyszałem Marka Grechutę 40 lat temu (zupełnie inna muzyka!).” - Zbigniew Hołdys

☛ Wstęp: 25 zł

 


przysłano: 29 listopada 2014 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca